5

Kupa już wysyła sygnał do białych gaci ..nadchodze buhaha

3

@eMBeeR obawiam się że dobrze to rozkminiles

8

Szacunek za poprzedni sezon , fajnie ze ukoronowal go trofeami
Przyszedł za free więc ma możliwość odejść za free na lepszy kontrakt
Więc eksperci od transferów już się wylogujcie

0

Gdyby miał 30 lat to by nie było tematu

0

????Wymoczki już płaczą buhaha

5

Frajer nie kapitan

0

Uważacie ze Ferran ma szansę wygryzc Lewego ? I co sądzicie o sprzedaży Casado ? Czy nie lepiej go wypożyczyć żeby grał a next sezon wrócił do Nas
Pozdro

1

Po Fatim poprzeczka nie jest wysoko zawieszona ..

2

Przydał by się , może grać z,lewej i prawej strony , w naszym stylu cała naprzód

0

Grimaldo ma tyle wspólnego z gra w obronie co G.Martin z gra do przodu

4

Kręcimy nosem na Deco ale jak było trzeba to Szczęsny był u nas w 2dni
Przedłużył najważniejszych zawodników
Pozbył się L3ngleta , Teraz czas na matsa..

0

Jedyna dobra rzecz która zrobił dla klubu :)

0

W następnym sezonie znowu nic nie wygra i chętnie przyjdzie do Barcy

3

Czuć niewypałem w powietrzu ..

0

Nie sprzedawał bym Fermina .. Zawsze zostawia serce na boisku i jeszcze się rozwinie

0

@drifboy25 no , vardryt nic nie broni cały sezon ..

0

Beton też nie jedzie buhaha
Carlo STAY

0

@LinekMichal bzdury piszesz kolego , wiedza zaczerpnieta z portali pudelkowych chyba .. Rashford z forma z Villi u nas ..to Raphinia by na ławce siedział .. Obejrzyj sobie jakiś mecz .. Nie mówię że to idealny zawodnik , ale takie nam właśnie brakło w LM

2

Tylko Nico Williams jest nam potrzebny

2

@Figofagot w stolicy wiedzą najlepiej

0

Z Interem Eric bo oni nie mają tak szybkich skrzydłowych i my będziemy prowadzić grę ..
Z realem Araujo bo jest szybszy

0

Wzięli byście Taha i sprzedali Araujo ? Nie oglądam bundesligi żeby ocenić czy Tah rzeczywiście jest na poziom Barcy

4

Cała drużyna dowiozła , nawet Gerard,,Maldini,, Martin ;) dobre zmiany , każdy dorzucił cegiełkę do tego sukcesu ..idziemy po więcej
Visca el Barca

1

Tak samo jak nie ma kary za rasistowskie obelgi podczas el clasico na bernabeu

4

Inter , baty wczoraj od Milanu ..I po tryplecie :)

4

Brak tak słabego ogniwa w kadrze realu to zła wiadomość dla Barcy :/

8

Eric na Po ++
Fort +
Ansu +
Pedri KING ????

3

Psim swędem wygrywali mecze a tryplet im się marzył ???? Buhaha

3

Może skończy się to rozdawanie złotych piłek Raphinii i Laminowi .. Jeszcze nic nie wygraliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?