Luk_1988
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kupa już wysyła sygnał do białych gaci ..nadchodze buhaha
3
@eMBeeR obawiam się że dobrze to rozkminiles
8
Szacunek za poprzedni sezon , fajnie ze ukoronowal go trofeami
Przyszedł za free więc ma możliwość odejść za free na lepszy kontrakt
Więc eksperci od transferów już się wylogujcie
0
Gdyby miał 30 lat to by nie było tematu
0
????Wymoczki już płaczą buhaha
5
Frajer nie kapitan
0
Uważacie ze Ferran ma szansę wygryzc Lewego ? I co sądzicie o sprzedaży Casado ? Czy nie lepiej go wypożyczyć żeby grał a next sezon wrócił do Nas
Pozdro
1
Po Fatim poprzeczka nie jest wysoko zawieszona ..
2
Przydał by się , może grać z,lewej i prawej strony , w naszym stylu cała naprzód
0
Grimaldo ma tyle wspólnego z gra w obronie co G.Martin z gra do przodu
4
Kręcimy nosem na Deco ale jak było trzeba to Szczęsny był u nas w 2dni
Przedłużył najważniejszych zawodników
Pozbył się L3ngleta , Teraz czas na matsa..
0
Jedyna dobra rzecz która zrobił dla klubu :)
0
W następnym sezonie znowu nic nie wygra i chętnie przyjdzie do Barcy
3
Czuć niewypałem w powietrzu ..
0
Nie sprzedawał bym Fermina .. Zawsze zostawia serce na boisku i jeszcze się rozwinie
0
@drifboy25 no , vardryt nic nie broni cały sezon ..
0
Beton też nie jedzie buhaha
Carlo STAY
0
@LinekMichal bzdury piszesz kolego , wiedza zaczerpnieta z portali pudelkowych chyba .. Rashford z forma z Villi u nas ..to Raphinia by na ławce siedział .. Obejrzyj sobie jakiś mecz .. Nie mówię że to idealny zawodnik , ale takie nam właśnie brakło w LM
2
Tylko Nico Williams jest nam potrzebny
2
@Figofagot w stolicy wiedzą najlepiej
0
Z Interem Eric bo oni nie mają tak szybkich skrzydłowych i my będziemy prowadzić grę ..
Z realem Araujo bo jest szybszy
0
Wzięli byście Taha i sprzedali Araujo ? Nie oglądam bundesligi żeby ocenić czy Tah rzeczywiście jest na poziom Barcy
4
Cała drużyna dowiozła , nawet Gerard,,Maldini,, Martin ;) dobre zmiany , każdy dorzucił cegiełkę do tego sukcesu ..idziemy po więcej
Visca el Barca
1
Tak samo jak nie ma kary za rasistowskie obelgi podczas el clasico na bernabeu
4
Inter , baty wczoraj od Milanu ..I po tryplecie :)
4
Brak tak słabego ogniwa w kadrze realu to zła wiadomość dla Barcy :/
8
Eric na Po ++
Fort +
Ansu +
Pedri KING ????
3
Psim swędem wygrywali mecze a tryplet im się marzył ???? Buhaha
3
Może skończy się to rozdawanie złotych piłek Raphinii i Laminowi .. Jeszcze nic nie wygraliśmy