Lukasz999
Dołączył/a: wrzesień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 To akurat było wiadome od początku, że dwóch gości o takim ego w końcu zacznie się kłócić
0
@Deathwing112 Ja nie idę
1
1 czerwca trzaskamy trzaska cała polska bo wygra cała polska!!!
6
Nawrocki musi wygrać z trzaskowskim!
1
no fakt xDDDDDDD
5
Zostaję w domu na wybory.
Ani Nawrocki, ani Trzaskowski nie zasługują na mój głos.
0
Za 6 lat będzie mieć 24 lata i jeszcze ponad dekadę grania na najwyższym poziomie przed sobą.
0
Moim zdaniem Robert powinien zakończyć karierę reprezentacyjną i skupić się w pełni na Barcelonie.
w 2024 roku rozegrał ponad 500 minut dla reprezentacji, a mógł w tym czasie odpocząć.
0
nie dziwię się Osasunie, rozgrywki europejskie to jest spory zastrzyk kasy dla takich klubów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MOLESTA No to jest ten sam format tak naprawdę więc różnicy nie ma
1
Myślicie, że zalewski ma szansę stać się piłkarzem takiego formatu jak Lewandowski?
0
@VinDiesel zero argumentów klasyk
0
@tbas 5* goli panie tbas
0
Nie moge na to patrzeć.
Chłop walczy o króla strzelców i złotego buta i w takiej sytuacji zamiast podać to kombinuje a idźta jak tak można
0
Co ten komuch pieprzy? XDDDD
0
@LeoMessi1994 Polacy są za głupi na demokrację.
Wolę, żeby za nas decydowali Niemcy i francuzi niż putin, pis, konfa itp
0
@BorzyKrzys tak wiadomo bo jak sędzia dyktuje karnego to jest to oszustwo bo przecież jak to można podytkować karnego xdd
0
@blaugrana900 geje są spoko
0
Pytanie do ludzi, którzy nie chcą głosować na Trzaskowskiego.
Dlaczego chcesz powrotu do systemu, który istniał przed 1989?
Dlaczego nie chcesz w Polsce demokracji i niezależnych sądów?
0
@Wojtek84 xdddddddd
3
Pewnie pod tym artykułem będzie sporo krytyki, skierowanej do Nico Williamsa więc od razu wyjaśnię.
Nico, jak każdy inny zawodnik ma prawo domagania się gwarancji rejestracji od pierwszego meczu. To nie Nico nie chciał tu przyjść, to Barcelona nie dała mu gwarancji, że będzie zarejestrowany.
5
Po tej debacie wiem, że 1 czerwca tylko na Karola
10
Trzaskowski jest tragiczny xD
7
W sumie to zabawne i smutne jednocześnie, że wyborcy/sympatycy PO myślą, że jak wygra Nawrocki, to będzie koniec Polski i w drugą stronę sympatycy PIS myślą, że jak wygra Trzaskowski, to będzie koniec Polski.
1
@tbas No jak sobie już ułożył życie w Hiszpanii nauczył się hiszpańskiego i katalońskiego to wiadomo, że planuje coś tutaj w Hiszpanii robić coś budować
0
@MesQueUnClub_87 No, ale też myślę, że jakiś klub z MLS byłby w stanie zapłacić te 10-20 mln za legendę piłki.
1
@MesQueUnClub_87 wiem, że tam nie pójdzie ja sobie tak, tylko luźno myślę.
3
W sumie, gdyby Barcelona sprzedała 37-letniego Lewandowskiego do Arabii Saudyjskiej za np. 30 mln euro (taka kwota przewijała się w mediach rok temu) i w jego miejsce przyszedłby Jonathan David, jako wolny agent to by się to nawet opłaciło. (i mówię to jako wielki fan pana Roberta)
Barca zeszłaby z olbrzymiej pensji Roberta+pozyskałaby za "darmo" dość młodego gracza, który ma przez sobą kilka lat gry i w razie czego jest szansa na jego sprzedaż.
0
Tak, bo perez kupi kolejnego LS, żeby posadzić go na PS zamiast kupić pomocnika czy obrońcę XDDDD