6

Tak sobie mysle... Ze Modric by mógł załatać lekko dziurę po Xavim . A Isco taki diament do oszlifowania , tylko kto ma to zrobić jak sam jest najlepszym technikiem w realu

0

przydala by sie bramka tego mu brakuje bo prob jest bardzo duzo

0

:( pierwszy raz widzialem messiego w takiej formie;/ tyle strat ... gdzie byly jego podania genialne jak mu nie wychodzilo krecenie;/ mam nadzieje ze to tylko bylo przejsciowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?