LukaszLBK
Dołączył/a: luty 2011
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tak sobie mysle... Ze Modric by mógł załatać lekko dziurę po Xavim . A Isco taki diament do oszlifowania , tylko kto ma to zrobić jak sam jest najlepszym technikiem w realu
0
przydala by sie bramka tego mu brakuje bo prob jest bardzo duzo
0
:( pierwszy raz widzialem messiego w takiej formie;/ tyle strat ... gdzie byly jego podania genialne jak mu nie wychodzilo krecenie;/ mam nadzieje ze to tylko bylo przejsciowe