25 lutego 2020, 22:51
0
Moze Roberto Wróci.
25 lutego 2020, 22:09
@Olgierd_von_Everec to będzie hit w dzisiejszych komentarzach :)
25 lutego 2020, 22:08
1
Przynajmniej nie będzie trzeba go oglądać w rewanżu
25 lutego 2020, 22:02
Chyba włączę Bayern Chelsea tam się coś przynajmniej dzieje. A nie klepanie na 40 metrze, i wycofanie lub długa piłka w aut
25 lutego 2020, 08:00
10
Barcy nie zatrzyma zaden kornowirus, tym bardziej Napoli. :)
24 lutego 2020, 21:09
TAA jest niemożliwy :o
24 lutego 2020, 20:02
@SuperPatsonFCB dzięki za szybką odpowiedź :)
24 lutego 2020, 19:58
Mecz Interu w Lidze Europy może być odwołany, czy tylko rozegrany bez publiczności ? Macie jakies informacje ?
24 lutego 2020, 00:00
7
@Kengo czemu mnie nie dziwi ze bez varu Real na prowadzeniu.
23 lutego 2020, 18:48
Getafe Sevilla obie strzela jak myślicie ?
23 lutego 2020, 16:10
@Hushovt Ważne, że hajs się zgadza .....
23 lutego 2020, 14:46
Alaves Bilbao obie strzela jak w masło. Kurs 2.20
22 lutego 2020, 18:27
@zodiak_10 Jeszcze 3 takie mecze i będzie na swoim miejscu :)
20 lutego 2020, 16:09
@karci0 ciekawe ile osób to skopiuje i wklei :)
19 lutego 2020, 09:01
15
@Hiacynk w każdym klubie znajdziesz takich kibiców. Nic dziwnego.
18 lutego 2020, 19:46
@badej60 BVB,Liverpool, Tottenham, Valencia z podpórka wszytko. :)
18 lutego 2020, 13:58
@BarcaInfo kwestią czasu była taka informacja.
18 lutego 2020, 04:41
@kulek22 pracuje. :) na szczęście ostatnia i wtorek, środa wolna. Akurat na powrót LM ;)
17 lutego 2020, 19:00
@zodiak_10 brakuje jeszcze miny Neymara po odpadnięciu PSG z United
17 lutego 2020, 15:34
@Barcelona92 zwykłym pytaniem rozpętałem małą wojnę -,-
17 lutego 2020, 14:52
Jutro wraca LM. W końcu. Wiecie czy Neymar i Mbappe będą mogli jutro zagrać?
17 lutego 2020, 00:53
2
@MateuszQ to jest jego sezon!
16 lutego 2020, 16:58
@Kamilos84 hehehe. Fart bo fart ale się udało. :)
16 lutego 2020, 16:53
@eckov współczuje. Ale ja się moge cieszyć. :) no panowie nie spodziewałem się tego. :)
16 lutego 2020, 16:33
Co mnie podkusiło żeby postawić na Tottenham na wyjeździe :/ jak na złość pełno setek i wszystko marnują -,-
16 lutego 2020, 15:43
Dele Ali daremny zawodnik.
16 lutego 2020, 03:26
Nocne zmiany jeszcze trochę i fajrant ;)
15 lutego 2020, 23:02
@Pablopicasso27 Na jednym zdjeciu widać nawet bliznę :)PS eksperci z La Rambli :)
15 lutego 2020, 22:54
Nic dziwnego ze Martinez w Interze strzela tyle bramek, mając taką dziewczyne :o
15 lutego 2020, 18:19
@COU_11 Lekarze już na sam widok dostawali zawału serca
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Moze Roberto Wróci.
0
@Olgierd_von_Everec to będzie hit w dzisiejszych komentarzach :)
1
Przynajmniej nie będzie trzeba go oglądać w rewanżu
1
Chyba włączę Bayern Chelsea tam się coś przynajmniej dzieje. A nie klepanie na 40 metrze, i wycofanie lub długa piłka w aut
10
Barcy nie zatrzyma zaden kornowirus, tym bardziej Napoli. :)
0
TAA jest niemożliwy :o
0
@SuperPatsonFCB dzięki za szybką odpowiedź :)
0
Mecz Interu w Lidze Europy może być odwołany, czy tylko rozegrany bez publiczności ? Macie jakies informacje ?
7
@Kengo czemu mnie nie dziwi ze bez varu Real na prowadzeniu.
0
Getafe Sevilla obie strzela jak myślicie ?
0
@Hushovt Ważne, że hajs się zgadza .....
1
Alaves Bilbao obie strzela jak w masło. Kurs 2.20
0
@zodiak_10 Jeszcze 3 takie mecze i będzie na swoim miejscu :)
0
@karci0 ciekawe ile osób to skopiuje i wklei :)
15
@Hiacynk w każdym klubie znajdziesz takich kibiców. Nic dziwnego.
0
@badej60 BVB,Liverpool, Tottenham, Valencia z podpórka wszytko. :)
0
@BarcaInfo kwestią czasu była taka informacja.
1
@kulek22 pracuje. :) na szczęście ostatnia i wtorek, środa wolna. Akurat na powrót LM ;)
1
@zodiak_10 brakuje jeszcze miny Neymara po odpadnięciu PSG z United
0
@Barcelona92 zwykłym pytaniem rozpętałem małą wojnę -,-
1
Jutro wraca LM. W końcu. Wiecie czy Neymar i Mbappe będą mogli jutro zagrać?
2
@MateuszQ to jest jego sezon!
0
@Kamilos84 hehehe. Fart bo fart ale się udało. :)
0
@eckov współczuje. Ale ja się moge cieszyć. :) no panowie nie spodziewałem się tego. :)
1
Co mnie podkusiło żeby postawić na Tottenham na wyjeździe :/ jak na złość pełno setek i wszystko marnują -,-
0
Dele Ali daremny zawodnik.
0
Nocne zmiany jeszcze trochę i fajrant ;)
0
@Pablopicasso27 Na jednym zdjeciu widać nawet bliznę :)
PS eksperci z La Rambli :)
0
Nic dziwnego ze Martinez w Interze strzela tyle bramek, mając taką dziewczyne :o
1
@COU_11 Lekarze już na sam widok dostawali zawału serca