8

@matirix20 był w podestowej jedenastce i co z tego ? Tak do porównania  byli także Ramos, Benzema.  Najlepszym piłkarzem Włoch Ronaldo  Chyba nikogo już nie obchodzą te wybory na „najlepszych”

1

4-4-2?

Czy Roberto prawe skrzydło, Messi środek, Malcom lewe skrzydło. Jak dla mnie Brazylijczyk po lewej stronie traci większość swojego potencjału.

8

I to postanowienie po zatrudnieniu Zidana
„Wygrać wszystkie mecze do końca ligi” ;)

15

Rozczarowanie sezonu i stawiasz Schalke i Monaco przed Realem ? Aż po oczach szczypie jak to czytam

3

Rodri goooolaso wow

0

Prawdopodobnie (90%) obrót

2

Rozumiem słabszy sezon Dybali, ale po mimo to jest o poziom wyżej od większości zawodników którzy ostatnia grają

2

To niby kto z tej zbieraniny kopaczy która ostatnio występuje w reprezentacji Argentyny pokaże się lepiej od Dybali ?

1

Ma chyba jeszcze jeden mecz zawieszenia

0

Pomarzyć zawsze można. :)

1

Marzeniem by był powrót Neymara i Pepa :o

0

I cyk Murinho trenerem Barcy. Ale były by jaja ;)

0

Brak rytmu meczowego w ostatnim meczu ligowym ... :):) PORAŻKA

1

Wstyd. Przegrać drugi wygrany dwu mecz z rzędu

0

Ajax nie przegra z Tottenhamem.

0

W Frankfurcie wraca Rebic, w Chelsea wypada Kante. A jak wiadomo Niemcy grają zawsze do końca, wystarczy remis.

1

Live Barca 2/+1,5
Ajax Totki 1
Valencia Arsenal 02
Chelsea Frankfurt awans 2

1

Jeden z ważniejszych meczy w sezonie Chelsea, a Hazard na ławce. Odwaga czy głupota Sariego ? Czy jakaś kontuzja ?

0

Z jakiego powodu ma nie grać jutro ? Czerwień dostał w pucharze, a jutro liga. Rozumiem kara za dyscyplinarkę, ale żadnej decyzji jeszcze chyba nie ma.

0

Jak można zapomnieć nazwisko „Guardiola” ?! :o

7

Busquets do zmiany w przerwie. Prędzej czy później wyleci z czerwoną lub podaruje bramkę United. Albo co gorsze jedno i drugie. Vidal Walczak do środka pola

0

Czemu na obu kanałach premium pokazują studio meczu Juve Ajax ?

0

Oglądałem wczoraj mecz dopiero od 60 minuty bo byłem w pracy. Może mi ktoś napisać jak doszło do sytuacji z Costa ? Bo chyba bez powodów nie zaczął wyzywać sędziego

0

Nie.

0

2 miesiące temu wziąłem Comfort+ + Eleven i mam wszystkie mecze. Płace 107

0

Zieliński szacun!

1

Big Sam gol :).

0

Jak wyglada dzisiaj gwiazda Niemieckiej bramki? Ogląda ktoś ?

1

Nie mów ze postawiłeś na Juve ... Mój kupon [*]

0

Wrócił Zidane ale co z tego jeżeli jest VAr ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?