@matirix20 był w podestowej jedenastce i co z tego ? Tak do porównania byli także Ramos, Benzema. Najlepszym piłkarzem Włoch Ronaldo Chyba nikogo już nie obchodzą te wybory na „najlepszych”
Z jakiego powodu ma nie grać jutro ? Czerwień dostał w pucharze, a jutro liga. Rozumiem kara za dyscyplinarkę, ale żadnej decyzji jeszcze chyba nie ma.
Busquets do zmiany w przerwie. Prędzej czy później wyleci z czerwoną lub podaruje bramkę United. Albo co gorsze jedno i drugie. Vidal Walczak do środka pola
Oglądałem wczoraj mecz dopiero od 60 minuty bo byłem w pracy. Może mi ktoś napisać jak doszło do sytuacji z Costa ? Bo chyba bez powodów nie zaczął wyzywać sędziego
8
@matirix20 był w podestowej jedenastce i co z tego ? Tak do porównania byli także Ramos, Benzema. Najlepszym piłkarzem Włoch Ronaldo Chyba nikogo już nie obchodzą te wybory na „najlepszych”
1
4-4-2?
Czy Roberto prawe skrzydło, Messi środek, Malcom lewe skrzydło. Jak dla mnie Brazylijczyk po lewej stronie traci większość swojego potencjału.
8
I to postanowienie po zatrudnieniu Zidana
„Wygrać wszystkie mecze do końca ligi” ;)
15
Rozczarowanie sezonu i stawiasz Schalke i Monaco przed Realem ? Aż po oczach szczypie jak to czytam
3
Rodri goooolaso wow
0
Prawdopodobnie (90%) obrót
2
Rozumiem słabszy sezon Dybali, ale po mimo to jest o poziom wyżej od większości zawodników którzy ostatnia grają
2
To niby kto z tej zbieraniny kopaczy która ostatnio występuje w reprezentacji Argentyny pokaże się lepiej od Dybali ?
1
Ma chyba jeszcze jeden mecz zawieszenia
0
Pomarzyć zawsze można. :)
1
Marzeniem by był powrót Neymara i Pepa :o
0
I cyk Murinho trenerem Barcy. Ale były by jaja ;)
0
Brak rytmu meczowego w ostatnim meczu ligowym ... :):) PORAŻKA
1
Wstyd. Przegrać drugi wygrany dwu mecz z rzędu
0
Ajax nie przegra z Tottenhamem.
0
W Frankfurcie wraca Rebic, w Chelsea wypada Kante. A jak wiadomo Niemcy grają zawsze do końca, wystarczy remis.
1
Live Barca 2/+1,5
Ajax Totki 1
Valencia Arsenal 02
Chelsea Frankfurt awans 2
1
Jeden z ważniejszych meczy w sezonie Chelsea, a Hazard na ławce. Odwaga czy głupota Sariego ? Czy jakaś kontuzja ?
0
Z jakiego powodu ma nie grać jutro ? Czerwień dostał w pucharze, a jutro liga. Rozumiem kara za dyscyplinarkę, ale żadnej decyzji jeszcze chyba nie ma.
0
Jak można zapomnieć nazwisko „Guardiola” ?! :o
7
Busquets do zmiany w przerwie. Prędzej czy później wyleci z czerwoną lub podaruje bramkę United. Albo co gorsze jedno i drugie. Vidal Walczak do środka pola
0
Czemu na obu kanałach premium pokazują studio meczu Juve Ajax ?
0
Oglądałem wczoraj mecz dopiero od 60 minuty bo byłem w pracy. Może mi ktoś napisać jak doszło do sytuacji z Costa ? Bo chyba bez powodów nie zaczął wyzywać sędziego
0
Nie.
0
2 miesiące temu wziąłem Comfort+ + Eleven i mam wszystkie mecze. Płace 107
0
Zieliński szacun!
1
Big Sam gol :).
0
Jak wyglada dzisiaj gwiazda Niemieckiej bramki? Ogląda ktoś ?
1
Nie mów ze postawiłeś na Juve ... Mój kupon [*]
0
Wrócił Zidane ale co z tego jeżeli jest VAr ? :)