0

A jak jestbz tym Thiago, moze dzisiaj zagrac, czy juz wyjechal na zgrupowanie?

0

Musi zostac !!! On jest przyszloscia Barcy. ;)

0

Kolejne dobre spotkanie Alexisa. ;)

0

No Sorry za pomyłki, nie byłem pewien jak się pisze jego nazwisko. Ale każdy chyba zrozumiał o kogo chodzi. ; P

0

Bela*

0

Szkoda, że nie da się Villa + 35-40 mln za Bala. (takie moje marzenie) ;)

0

aha, dzieki za info. Juz nie moge sie doczekac. ;) Visca el Barca. ! ;D

0

mam pytanie, bo Neymar dzisiaj podpisuje kontrakt, i czy bd juz na treningu np w sobote? bo grac nie moze poniewaz nie jest zgloszony. ale trenowac juz chyba moze, jak myslicie?

0

Pedro ? Hahahaha. Przeciez on jest slaby, i Barca powinna go sprzedac. Ja to widze tak - Neymar-Messi-Alexis ; D

0

Alexis musi zostać. Udowodnił w ostatnich meczach, że zasługuje na to. Wraca do formy. A po za tym ma lepsze statystyki od Pedro ( i to o wiele) a nie słyszałem jeszcze o tym aby sprzedać Hiszpana. Sanchez w końcu się rozegrał i widzę dla niego miejsce w składzie na następny sezon.
Atak Neymar-Messi,Alexis
Visca el Barca. ; D

0

A dzisiaj podali informacje, że jakaś telewizja w Brazylii ogłosiła OFICJALNIE, że Neymar jest już w Barcelonie. ; D Cały czas, powstają nowe plotki. xD ^^

0

Jak Cesc moze byc na lawce? przeciez pauzuje za kartki ....
Pozdro do kazdego prawdziwego kibica. :)

0

jaka jest*

0

Lewy ...

Popatrzcie jaką jest różnica po między Lewym a Messim przy wykonywaniu rzutu karnego.

Lewandowski nabiegał na piłkę i bez patrzenia na Noyera (nie wiem czy dobrze napisałem nazwisko) strzelił po prostu na ślepo '' może trafię''
A Messi zawsze przed oddaniem strzału jeszcze skontroluje co robi bramkarz.

0

Alexis na sprzedaż, a Pedro ma zostać ? Kpina jakaś, co wszyscy widzą w tym Pedro, przecież on nadaje się na naszą Polską ligę a nie do Barcy.

0

Trudno to przyznac, ale az tyle osob musialo ogladac nasza porazke, i tak fatalna gre. -,-
Ale Barca to wspanialy klub, i na pewno dadza rade odbudowac sie. !
Visca el Barca. !!! ;)

0

Na transfery dostaniemy 40mln, a na Bojana będzie trzeba wydać 13mln. Wątpię, że kupimy Neymara, stopera i bramkarza. Z kogoś będzie trzeba zrezygnować. Niestety -,-

0

Czemu Pedro ? Znowu mamy grać w 10 ? Szczerze ten człowiek to porażka, i jak coś to on powinien być sprzedany. Nie rozumiem co Tito w nim widzi.

0

A czemu nie taki skład ? Trzeba zaryzykować przy takim wyniku.
Valdes
Alves-Pique-Adriano
Sergio-Song
Xavi-Iniesta
Alexis Cesc
Messi

0

haha, a to dobre. Cesc ma dobry sezon i ma odejsc? Przeciez ma w lidze 10 bramek i chyba 10 asyst i to jest zle niby ...

0

MESSIah16 dobrze mówi. Polać mu. ;)

0

Dzisiaj Barca może być już Mistrzem. !!!
Real gra bez Ronaldo, a każdy wie jak wygląda ich gra bez Ronaldo.
Vamos Barca. !!

0

Macie jakiś link z bramkami Neymara? Chodzi o ten mecz gdzie wygrali 4 - 0, a Neymar zdobył wszystkie bramki. ;)

0

Valdes
Montoya-Pique-Bartra-Adriano
Xavi-Song-Thiago
Tello-Cesc-Alexis
I 3 pkt. sa nasze.
Visca el Barca. !!!

0

Galata, Galata i Galata !!!

0

a co jest z Xavim?

0

kto strzelil i asystowal przy golu Argentyny? ;)

0

Sport.es informuje, że Alba doznał niewielkiego naderwania ścięgna podkolanowego i najprawdopodobniej nie zagra z Francją.

czyli to nic powaznego. moze zagrac z Celta, choc lepiej by bylo dac mu odpoczac.

0

gdzie w TV gra Hiszpania?

0

siema, jest pokazywany mecz Hiszpanii na cyfrowym polsacie? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?