O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, piłka ręczna
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol, Leo Messi, Cesc Fabregas, Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Arsenal Londyn
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 5287
  • Liczba komentarzy 36
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Marcin199310
Mnie to np w błąd wprowadziło bo niby widziałam to żółtą kartkę ale patrząc na opis meczu zgłupiałam ;)
Ale ważne, że już się wszystko wyjaśniło ...
Trochę mnie martwią te 4 kartki Keity Valdesa i Alexisa ... a w szczególności dwóch ostatnich. Gran Derbi się zbliża !

0

o której godzinie mecz na Camp nou ?

0

Ramos gra ale strzela samobója także mają to co chcieli ;)

0

PIQUE !

0

Szkoda, że zarówno Pedro, Cuenka jak i Pedro ...
Albo chcieliście podkreślić ilość nie wykorzystanych sytuacji przez Pedro albo wkradł się mały błąd ;)

Zobacz wszystkie

0

La Pluga M czy ja wiem remis zawsze lepszy niż porażka. A Real też prędzej czy później przejdzie kryzys. No ale teraz to już chyba faktycznie po mistrzostwie. A z tym, że Valencia nas przegoni to chyba trochę przesada. Pozostaje CdR i LM . VeB !

0

Greddy
Nie wiem dla kogo miała by być to kara, bo chyba dla całego zespołu i Guardiolii przy okazji ;/

0

Xavi !

0

Szkoda, że zarówno Pedro, Cuenka jak i Pedro ...
Albo chcieliście podkreślić ilość nie wykorzystanych sytuacji przez Pedro albo wkradł się mały błąd ;)

0

Nie no to to już jest jakaś kpina !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?