O sobie
- Zainteresowania piłka nożna, piłka ręczna
- Ulubiony zawodnik Carles Puyol, Leo Messi, Cesc Fabregas, Andres Iniesta
- Ulubione zespoły FC Barcelona, Arsenal Londyn
- Barcelonie kibicuję od 2007
Statystyki
- Dni w serwisie 5287
- Liczba komentarzy 36
- Polecenia 0
Komentarze
0
Marcin199310
Mnie to np w błąd wprowadziło bo niby widziałam to żółtą kartkę ale patrząc na opis meczu zgłupiałam ;)
Ale ważne, że już się wszystko wyjaśniło ...
Trochę mnie martwią te 4 kartki Keity Valdesa i Alexisa ... a w szczególności dwóch ostatnich. Gran Derbi się zbliża !
0
o której godzinie mecz na Camp nou ?
0
Ramos gra ale strzela samobója także mają to co chcieli ;)
0
PIQUE !
0
Szkoda, że zarówno Pedro, Cuenka jak i Pedro ...
Albo chcieliście podkreślić ilość nie wykorzystanych sytuacji przez Pedro albo wkradł się mały błąd ;)
0
La Pluga M czy ja wiem remis zawsze lepszy niż porażka. A Real też prędzej czy później przejdzie kryzys. No ale teraz to już chyba faktycznie po mistrzostwie. A z tym, że Valencia nas przegoni to chyba trochę przesada. Pozostaje CdR i LM . VeB !
0
Greddy
Nie wiem dla kogo miała by być to kara, bo chyba dla całego zespołu i Guardiolii przy okazji ;/
0
Xavi !
0
Szkoda, że zarówno Pedro, Cuenka jak i Pedro ...
Albo chcieliście podkreślić ilość nie wykorzystanych sytuacji przez Pedro albo wkradł się mały błąd ;)
0
Nie no to to już jest jakaś kpina !