0

Pep ma jedna wade..jest przystojny przez co musze znosic ciagle "zobacz to on" od swojej przyszlej zony..a pomyslec, ze kiedys nie lubila meczy a teraz nawet piwo mi przyniesie i oglada ze mna..Dzieki Panie Guardiola:) Pozdrawiam

0

DonBolo ogarnij sie:>

Henry out omg, Ibra in no jeszcze lepiej, cale szczescie, ze kibice maja malo do powiedzenia:>

0

oj stare przyzwyczajenie a poza tym witam, czytam artykuly na stronce juz od niepamietnych czasow ale nigdy jakos nie mialem okazji sie zarejestrowac:P pozdrawiam

0

No to w niedziele PD i mozna spokojnie czekac do 27 maja^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?