O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

0

No i Dobrze :D Lepiej dla nas Dani będzie teraz bardziej Aerodynamiczny :D uważajcie jak będzie w tym sezonie śmigał :P

0

I oto chodzi :D Równowaga we wszechświecie została przywrócona ;)

...:::Visca el Barca:::...

0

Jestem jak najbardziej na TAK świetny piłkarz z wielkim Talentem ;) Mam nadzieje że to nie są plotki :P i Barca postara się go sprowadzić w Zimowym okienku ;)

...:::VeB:::...

0

Po pierwsze rozwalił mnie tytuł :P Po drugie nie zgodzę się do końca z karass a już mowie dlaczego może teraz piłka jest bardziej taktyczna mniej chaotyczna i ułożona ale to co ci piłkarze robili w tamtych czasach w sprzęcie jaki mieli dostępny to po prostu mówi za siebie, a czemu tak mowie bo oglądałem niedawno film dokumentalny o Futbolu i zrobiono sprawdzian pod kątem właśnie tego zagadnienia, wzięli piłkarzy i dali im stary sprzęt a wynik był taki że chłopaki sami powiedzieli że trzeba mieć nie lada talent żeby grać w takim sprzęcie :P a Maradona wyczyniał cuda jakich mało :) nie powiem Messi moim zdaniem będzie lub już powoli jest tak dobry Ale Maradona to jest Legenda i mimo jego wybryków poza boiskowych Szacunek mu się należy ;)

...:::VeB:::..

0

A wiecie co ja wam powiem za wcześnie sprzedaliśmy R10 :D teraz do City przyszedł szejk który szasta kasą i niby jego ulubionym zawodnikiem jest R10 wiec nie było by problemu i dałby nawet 60mln :D albo i więcej :P i teraz Milan zrobi na tym Biznes :D oczywiście o ile R10 będzie chciał przejść ale już Arab da mu taki kontrakt że mu się oczka zaświecą :P a co do Newsa konkretniej to już chyba lepiej kupić za rok Di Marie jest młodszy bardziej perspektywiczny i co najlepsze zgrany z Messim ;)

...:::VeB:::...

Zobacz wszystkie

0

Czyli mimo wszystko Diego Capel jest najbliżej osobiście byłbym bardzo zadowolony jak by do nas dołączył a żeby nie popsuć stosunków z Del nido można w transakcje włączyć Jeffrena na wypożyczenie i każdy będzie zadowolony :D Barca zyska świetnego skrzydłowego a Sevilla będzie miała dobrego zastępce przynajmniej na ten sezon ;) i Barca jeszcze dodatkowo skorzysta bo Jeffren ogra się w La Liga o ile oczywiście dostawałby szanse gry ;)

...:::VeB:::...

0

STO LAT w Barcelonie 1000 bramek ;) I wszystkiego Naj Naj Naj!!! :D

...:::Visca el Bojan:::...

...:::Visca el Barca:::...

0

No właśnie wujo nie wiem co to będzie Arshavin niby blisko Tottenhamu ale jeśli Barca by się po niego zgłosiła to mógłby podziękować Kogutom :P Ja osobiście widział bym w tej chwili dwa typy Capel albo Thiago Neves ;) Quaresmy nie biorę pod uwagę bo już grał w Barcie i się sparzył więc wątpię żeby wrócił na Camp Nou a poza tym Jose ciągnie go do Interu jako następce Figo :P A co do tych 2 typów to Capel jak dla mnie świetny zawodnik i przyszłościowy Neves można powiedzieć to samo tyle co nie sprawdzony w Europie ale potencjał chłopak ma ;) ale jeszcze odnośnie Capela to właśnie temat jaki był ostatnio czy Barca będzie chciała zwinąć 3 zawodnika Sevilli trudno powiedzieć ale z szacunku podziękują pewnie :P tak czy siak na te chwile wydaje mi się że najbliżej miałby Arshavin :P

...:::VeB:::...

0

Ja nie mogę wymienią pół składu a powinni zacząć od Valdesa :/ Chciał bym widzieć Boruca na bramie ;P Na pewno był by lepszy od VV a Victor był by bardzo dobry jako zmiennik :D:P

0

A wiecie co ja wam powiem za wcześnie sprzedaliśmy R10 :D teraz do City przyszedł szejk który szasta kasą i niby jego ulubionym zawodnikiem jest R10 wiec nie było by problemu i dałby nawet 60mln :D albo i więcej :P i teraz Milan zrobi na tym Biznes :D oczywiście o ile R10 będzie chciał przejść ale już Arab da mu taki kontrakt że mu się oczka zaświecą :P a co do Newsa konkretniej to już chyba lepiej kupić za rok Di Marie jest młodszy bardziej perspektywiczny i co najlepsze zgrany z Messim ;)

...:::VeB:::...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?