O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5679
  • Liczba komentarzy 41
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Stara melodia - wygrywasz król przegrywasz śmieć i to nikogo nie ominie. Na wlasnym podworku boli tylko mocniej. A Argentyna to juz z pare lat sobie nie radzi i nic nie wskazuje zeby to sie zmienilo.

0

Z tego co wiem to Barca oferuje troszke mniej niz sobie Arsenal zyczy. A moze zemsta za Lige Mistrzow :) Kto wie co Brytole kombinuja. Z drugiej strony, moglby walnac ogloszenie jak Kun Aguero ze juz tu nie ra i byloby pozamiatane :)

0

Nikt normalny nie bedzie obwinial tylko Messiego za porazke - zawalil trener i cala druzyna. Poprawil sie Higuain, pogorszyl Di Maria. Tevez juz do konca zycia tego karnego nie zapomni.

A tak swoja droga, nie wiecie czy Barca gra jakies przedzsezonowe mecze jak Real dzis z Galaxy (bylo 4:1 a grali o 4 00, my z bratem Stockiem sie doprawialismy by nie usnac :] ) ? I kogo kupila bo z tego co slyszalem to juz kilka nowych nazwisk w Realu jest. np. Varane,Coentrao czy Callejon.

0

Pobity rekord - szacunek i gratulacje :)

0

Gilu - szkoda, że nie było to powiedziane wcześniej. W takim przypadku te ostatnie mecze byłyby bardziej ekscytujące, i można by wyczekiwać pobicia rekordu przez portero Barcy. A tak, nikt nie żałuje tych 2 bramek w ostatnich meczach.

Eoren - każdy rekord jest do pobicia, i pewnie zostanie pobity. Choć na przykład rekord, który pobił Ronadlo, trzymał się 21 lat. Valdes coraz lepiej sobie radzi i może pobić rekord, przecież w La Liga 80 % leszczy gra i średnią ligową lepsza ma już Bundesliga. Oczywiście może to też być Casillas

Zobacz wszystkie

0

Nikt normalny nie bedzie obwinial tylko Messiego za porazke - zawalil trener i cala druzyna. Poprawil sie Higuain, pogorszyl Di Maria. Tevez juz do konca zycia tego karnego nie zapomni.

A tak swoja droga, nie wiecie czy Barca gra jakies przedzsezonowe mecze jak Real dzis z Galaxy (bylo 4:1 a grali o 4 00, my z bratem Stockiem sie doprawialismy by nie usnac :] ) ? I kogo kupila bo z tego co slyszalem to juz kilka nowych nazwisk w Realu jest. np. Varane,Coentrao czy Callejon.

0

Z tego co wiem to Barca oferuje troszke mniej niz sobie Arsenal zyczy. A moze zemsta za Lige Mistrzow :) Kto wie co Brytole kombinuja. Z drugiej strony, moglby walnac ogloszenie jak Kun Aguero ze juz tu nie ra i byloby pozamiatane :)

0

Stara melodia - wygrywasz król przegrywasz śmieć i to nikogo nie ominie. Na wlasnym podworku boli tylko mocniej. A Argentyna to juz z pare lat sobie nie radzi i nic nie wskazuje zeby to sie zmienilo.

0

no coz. Passa byla niezla, ze tez na takim smiesznym CdR polec to tez shame.

0

Akurat !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?