MALAGA2206
Dołączył/a: sierpień 2011
Rybnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajne zabawy tam macie, skoro sracie sobie do piwa :D
0
- Panie trenerze, co tam u Pana słychać?
- U mnie bez zmian.
0
W Hiszpanii ? :)
0
Nie chciałbym widzieć co by się działo gdyby Milan był w formie...:|
0
Spokojnie Panowie, w drugiej połowie wejdzie Lewandowski i pierdyknie hat tricka :D
0
To samo chciałem napisać...z Alexisem było podobnie, wykrzykiwanie "Sprzedać Alexisa!" , a to jak piękne brameczki strzelał i ratował punkty nikt nie pamiętał...
0
Felix to chyba po ośmiu już był.. :D
0
Remis to dobry wynik, bo patrząc na dzisiejszą grę to Valdes miał pare sytuacji, po których mógłby wyciągać piłe z siatki :D
0
Więcej piłek do Neymara...dużo miejsca tam mu robią :)
0
Martino powinien w końcu zrozumieć, że Fabs to nie 9. Uparł się i nie ma mocnych na jego "widzimisie" :D
0
GDZIE TAM! Przecież taką sume za niego wyrwali :D
0
...a jak długo już u Ciebie mieszka? :)
0
Busi dobra piła była :D
0
...ale stara się chłopak :) tanio skóry nie sprzeda
0
Alves ściąga na siebie co chwile 3-4 graczy Milanu, a ich obrona w środku ma wtedy ładne luki, czemu nie możemy tego wykorzystać? :(:(:(:(:(
Por qué?
0
Iniesta wariat, na 19 wybiegł :D
0
Już nie mogę się doczekać statystyk indywidualnych..
0
...ale by Valdes odjebał :D
0
Dlatego wcześniej pisałem o dokładności podań Dani'ego :) Więcej dokładności = więcej okazji dla Alexisa - który przeważnie jest adresatem piłek Alvesa.
0
Alexis niech gra jak grał, niech ściąga na siebie obrońców, bo jak narazie dobrze mu to wychodzi w miarę. Cesc na boisko i myślę, że powinno być lepiej :) obstawiam 1:3 dla Nas.
0
W 2 połowie będzie lepiej, parę zmian, a gra od razu przełoży się na 2 brameczki i skończy się 1:3 :D
0
Nie oszukujmy się, taka jest prawda :( Iniesta gra jakby mu się nie chciało, ale za to Alexis ciągle się stara :)
0
Argentyński Crack :D
0
Iniesta ostatnio coś psikusy robi :D
0
No nie..a było tak blisko :D
0
Bartra > Mascherano
Cesc > Iniesta
0
no i już mamy stopera :D
0
Nie że źle, ale mógłby grać trochę dokładniej :) Nie możemy sobie pozwolić na straty piłki w takich meczach, gdzie dla przeciwnika główną szansą na zdobycie gola jest szybki kontratak..
0
oj Dani Dani..trochę więcej dokładności w tych podaniach :|
0
Ustrzelił jednego gola, oraz zanotował jedną asyste :) Był bardzo aktywny w meczu.