0

Fajne zabawy tam macie, skoro sracie sobie do piwa :D

0

- Panie trenerze, co tam u Pana słychać?
- U mnie bez zmian.

0

W Hiszpanii ? :)

0

Nie chciałbym widzieć co by się działo gdyby Milan był w formie...:|

0

Spokojnie Panowie, w drugiej połowie wejdzie Lewandowski i pierdyknie hat tricka :D

0

To samo chciałem napisać...z Alexisem było podobnie, wykrzykiwanie "Sprzedać Alexisa!" , a to jak piękne brameczki strzelał i ratował punkty nikt nie pamiętał...

0

Felix to chyba po ośmiu już był.. :D

0

Remis to dobry wynik, bo patrząc na dzisiejszą grę to Valdes miał pare sytuacji, po których mógłby wyciągać piłe z siatki :D

0

Więcej piłek do Neymara...dużo miejsca tam mu robią :)

0

Martino powinien w końcu zrozumieć, że Fabs to nie 9. Uparł się i nie ma mocnych na jego "widzimisie" :D

0

GDZIE TAM! Przecież taką sume za niego wyrwali :D

0

...a jak długo już u Ciebie mieszka? :)

0

Busi dobra piła była :D

0

...ale stara się chłopak :) tanio skóry nie sprzeda

0

Alves ściąga na siebie co chwile 3-4 graczy Milanu, a ich obrona w środku ma wtedy ładne luki, czemu nie możemy tego wykorzystać? :(:(:(:(:(

Por qué?

0

Iniesta wariat, na 19 wybiegł :D

0

Już nie mogę się doczekać statystyk indywidualnych..

0

...ale by Valdes odjebał :D

0

Dlatego wcześniej pisałem o dokładności podań Dani'ego :) Więcej dokładności = więcej okazji dla Alexisa - który przeważnie jest adresatem piłek Alvesa.

0

Alexis niech gra jak grał, niech ściąga na siebie obrońców, bo jak narazie dobrze mu to wychodzi w miarę. Cesc na boisko i myślę, że powinno być lepiej :) obstawiam 1:3 dla Nas.

0

W 2 połowie będzie lepiej, parę zmian, a gra od razu przełoży się na 2 brameczki i skończy się 1:3 :D

0

Nie oszukujmy się, taka jest prawda :( Iniesta gra jakby mu się nie chciało, ale za to Alexis ciągle się stara :)

0

Argentyński Crack :D

0

Iniesta ostatnio coś psikusy robi :D

0

No nie..a było tak blisko :D

0

Bartra > Mascherano
Cesc > Iniesta

0

no i już mamy stopera :D

0

Nie że źle, ale mógłby grać trochę dokładniej :) Nie możemy sobie pozwolić na straty piłki w takich meczach, gdzie dla przeciwnika główną szansą na zdobycie gola jest szybki kontratak..

0

oj Dani Dani..trochę więcej dokładności w tych podaniach :|

0

Ustrzelił jednego gola, oraz zanotował jedną asyste :) Był bardzo aktywny w meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?