Mam nadzieje ze juz mu ktos zaplacil ?
Zeby nie bylo tak jak z tamtym sedziom. Co kasy nie dostal przed meczem i nie gwizdal dla nas. Bo nie wiedzial ze my zawsze placimy, nie wazne czy przed czy po meczu !
@lechu KAGAWA lepszy od iniesty ?
Niektozy tak pisza bo by chcieli KAGAWE ale jak by gral KAGFA to bz musial ktos siedyiec padlo bz na INIESTE bo nik nie gra inny na pozycji ya napastnikiem )KAGAWA INIESTA)
DZIECI nauczcie sie ze VILLA TO KAT !!!
SZCZELA TO CO MU PODADZA.
A ALEXIS, LORENTE graja jak lewandowski mogli by SZCZELIC, ale podaja i nic z tego nie ma !!!
Nie maja co plakac, jak nie dano we wczesniejszym meczu karnego na iniescie. To nikt nie protestowal bo wygralismy 4-0.A teraz podyktowal sedzia tak ze myla sie nie tylko na nasza kozysc !
Komentarze
0
@MATI1515
Zobacz na MECZYKI.PL
0
MANITA BEDZIE !
0
Mam nadzieje ze juz mu ktos zaplacil ?
Zeby nie bylo tak jak z tamtym sedziom. Co kasy nie dostal przed meczem i nie gwizdal dla nas. Bo nie wiedzial ze my zawsze placimy, nie wazne czy przed czy po meczu !
0
@lechu KAGAWA lepszy od iniesty ?
Niektozy tak pisza bo by chcieli KAGAWE ale jak by gral KAGFA to bz musial ktos siedyiec padlo bz na INIESTE bo nik nie gra inny na pozycji ya napastnikiem )KAGAWA INIESTA)
0
DZIECI nauczcie sie ze VILLA TO KAT !!!
SZCZELA TO CO MU PODADZA.
A ALEXIS, LORENTE graja jak lewandowski mogli by SZCZELIC, ale podaja i nic z tego nie ma !!!
0
ja bym go sprzedal i to siano dal na yaya toure !
0
marzenia nic nie kosztuja !
0
Nie maja co plakac, jak nie dano we wczesniejszym meczu karnego na iniescie. To nikt nie protestowal bo wygralismy 4-0.A teraz podyktowal sedzia tak ze myla sie nie tylko na nasza kozysc !
0
chciec a moc
0
Ja bym widzial na lewej TELLO i zamiast MASCHERANO dal bym FABREGASA w srodku za MESSIM !!! Czyli bez defensywnego pomocnika !