0

Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!

0

Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!

0

stroje są zarypiste........oczywiście już koszulkę domową już zamówiłem wyjazdową koszulkę też kupie jak już będzie w sklepie

0

Ja bym nie skreślał jeszcze Ibry i dał mu szanse w następnym sezonie......i na pewno tak będzie że zostanie....a pamiętacie jak było z Henryczkiem też w pierwszym sezonie nie grał rewelecyjnie a następny sezon jaki miał?........fantastyczny.Więc trzeba dać szanse Zlatanowi!!

0

polecam www.rojadirecta.org tam jest duży wybór linków na różne stacje TV jest też SOPCAST.Trzeba tylko kursorem najechać na link FC BARCELONA - VALLADOLID i wtedy się pokażą linki nieraz też jest z polskim komentarzem tzn. chyba z CANAL+

0

PS.Za wysyłkę trzeba zabulić 83 dolce bo wysyłają kurierem....

0

Jest już przedsprzedaż koszulek na sezon 10/11 na oficjalnej stronie Barcy.......na razie nie ma zdjęć bo oficjalnie sprzedaż ruszy 5 czerwca.Cena?No.....spora razem z wysyłką i nadrukiem ok 170-176 dolarów

0

jeśli chodzi o Ville to jest większa szansa że go kupimy.......a jeżeli chodzi o Cesca to myślę że jeszcze nie da rady go wyciągnąć z Arsenalu!Jak dla mnie nie powinno się pozbywać jeszcze Yaya Ture.Vamos

0

na razie uważam że to plota............ale poczekajmy

0

polecam www.rojadirecta.org na tej stronie można znaleźć linki na mecz

0

Respekt!!!!!!!!!!To jest ikona Bacelony!!!!!tak jak Carles!!!!A teraz z innej beczki......jeżeli to prawda że Xavi gra z kontuzją od dłuższego czasu to chylę przed nim czoła SZCUN!!!!!!!!!!

0

właśnie przeczytałem na MundoDeportivo że Xavi jest na liście powołanych na mecz......morze kontuzja nie jest taka groźna i zagra z Villarrealem.

0

na 100% to jest plotka.......trzeba poczekać do czerwca i wtedy zobaczymy co będzie.......

0

Niestety nie mogę tam być ale w tym dniu ubiorę koszulkę Barcy!!!!!Czuje że to będzie świetne widowisko!!!!Chłopaki zagrają swój piękny futbol!!!!.Pomogą im kibice i sportowa złość!!!!VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

na razie to jest chyba plotka..........nie bardzo w to wierze trzeba poczekać na koniec sezonu!

0

teraz czeka nas LM z Interem tylko ciekawe jak drużyna ma dolecieć do Mediolanu gdy w całej Europie nie latają samoloty rejsowe?!

0

Vamos Barca!!!!!!! Gratulacje chłopaki!!!!!!!!!!O sędziowaniu to już nie będę pisać.........wystarczą dwa przykłady.......1.Pique za co arbiter chciał mu dać kartkę!?....piłka była na strzelona!! i zawodnik Realu był na spalonym (nie pamiętam już który)2.Kartka dla Messiego!!!za co?!.....to samo co u Pique!!!!! VISCA EL BARCA

0

No proszę Jeffren będzie grać .....w ostatnim meczu spisał się całkiem nieźle.

0

Co za pyszałek!!!!!!!Jest zbyt pewny siebie.........

0

Trochę nie smaczny ten żart.......

0

he he he pamiętam jak Szpaku komentował mecz Barcy........np.Carles Puziol,Bozian Krykić..........

0

Nie cierpię takiego wyprzedzania faktów!!!!! i planowania jak to będzie po GD!!!!Trzeba skoncentrować się na najbliższym meczu a nie myśleć o przyszłości!!!Do końca sezonu zostało jeszcze 10 spotkań i wtedy wszystko morze się zdarzyć.Ja wierze że zdobędą mistrzostwo i trzymam kciuki za drużynę!!!VISCA EL BARCA!!!!!!!!

0

Będzie ciężko.....ale damy radę!!!!

0

i za to szanuję Messiego!!! za skromność!!!!a porównywanie Messiego do Maradony moim zdaniem nie ma sensu.....bo obaj jako piłkarze to genialne talenty!!!!

0

co do Ibry.....to faktycznie ostatnie parę miesięcy to nie gra dobrze....wręcz beznadziejnie... ale ja w niego wierzę!!ten sezon jak widać nie będzie dla niego udany ale trzeba być cierpliwym i dać mu szansę w następnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?