15 sierpnia 2008, 11:11
0
leo19: przecież Joaquin zawsze gra na prawej flance, więc nie wiem jak Ty chcesz go postawić na lewej stronie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
leo19: przecież Joaquin zawsze gra na prawej flance, więc nie wiem jak Ty chcesz go postawić na lewej stronie.
0
leo19: przecież Joaquin zawsze gra na prawej flance, więc nie wiem jak Ty chcesz go postawić na lewej stronie.