MICHU_LOKU123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://mobile.twitter.com/RubikayOficial/status/1559867443077677057
Ale ten Mbappe będzie smigał... A nie czekaj jednak nie xD
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12094470#comment-12094550
Zmiana planów,robimy turnieje na każdej platformie Ps5/4,Xboxy,Pc,Nintendo
Jak ktoś chętny to zgłaszać się xD
0
@Rust_Cohle nie,można zrobic i na ps5 i też na pc niech się dzieje.Wielki turniej La Bamba 2022,później zwycięzcy z każdej platformy będą się bic na La Bamba MMA o pas Króla
1
@draxidox tak,chodzi
1
@Ojciec5tkidzieci w sumie racja xD to jest o co grać haha
1
Bylibyscie chętni na jakiś turniej w Fifie la Bamby o złote kalesony? Moglibyśmy w sumie zrobić 2 drabinki żeby gracze ps4 i Xboxa pograli sobie Jak ktoś chętny to zgłaszajcie do pod tym postem i piszcze konsole
3
Piękny Francuz już zrobiony
https://zapodaj.net/ff3cb811eb928.jpg.html
Ale będzie smigał
0
Tak narzekalismy na serwery fcbarca i tak mają lepsze chomiki od ea,człowiek chce sobie zrobić Dembele A w sierpniu serwery leżą xD
1
@MesQueUnClub96 dla mnie tak
0
Według mnie ostatni ciekawy finał LM to ten nasz z Juve.
15/16? Nudy
16/17? 1 połowa niezła,szkoda że Juve nie wyszło na 2
17/18? Też nudy i błędy kariusa zabiły mecz
18/19? Kolejne nudy
19/20? Dużo o tym meczu mówi że najlpiej z niego pamiętam tylko poprzeczkę Neymara
20/21? Kolejny nudny Angielski finał
21/22? No ten był najlepszy z ostatnich lat ale bardziej to był mecz Liverpool vs Courtois
Oczywiście dla sympatyków drużyn które w nich grały były one ciekawe na pewien sposób ale dla postronnych większość mogła być nudna.A wy jak oceniacie ostatnie finały?
0
@Khajio Rozumiem jakby zrobił coś złego ale on tylko dba o swój biznes i dla mnie takie wyzwanie jest żałosne
1
@Lionel_Messi10 No to możesz go nie lubić ale nazywanie go śmieciem jest chujowe,co matkę Ci podrywal że go tak nazywasz?
3
@Lionel_Messi10 nazywanie klubowej legendy od Śmieci,wysoki poziom widzę prezentujesz.Wstyd mi za takich kibicow.Szok że piłkarz dba o swój interes no ale tak powinien grać za darmo albo nawet dopłacać żeby grac i pewnie jesteś jeszcze za powrotem Leo który będzie chciał pewnie z 20 mln na sezon
0
https://vm.tiktok.com/ZMNs65pk3/
Olmo 200 IQ
0
@JimMorrisonFCB ja nic w złego w takich kartach nie widzę i tak teraz jest tylko do grania właśnie najlepszymi kartami tak jak ta,ogólnie w fut najprzyjemniej się gra pierwsze 3-4 miesiace
0
@Suzu tak jak wyżej napisałem,zawsze Okreś wakacyjny jest bo to jest koniec gry i ma być po prosty zabawa
2
@JimMorrisonFCB Panie,sierpień mamy już w Fifie to jest okres gdzie takie karty to normalność.Co ty chcesz jakis Januszow co mają po 85 strzelania
1
https://mobile.twitter.com/FutSheriff/status/1557708821845495810
Już jutro o 19.Nie ważne jak drogi będzie to będzie trzeba zrobic
2
No tak kilku idiotów coś krzyknęła i już wszyscy kibice tacy są xD poza tym widać poziom adminow że akceptują takie posty,szkoda słów na takich idiotów
https://zapodaj.net/dcf037b4c1807.jpg.html
Dobrze że został wyjaśniony w komentarzach
0
@JohnnyBarca
Darude - sandstorm
16
Obecna sytuacja z rejestracją piłkarzy u nas czy Betisu pokazuje tylko ile kibiców innych klubów mają kompleks naszego klubu.Najwiecej takich agentów jest na fb czy ludzie z wielką wiedza tzw ekonomiści.Post o sytuacji betisu to jest gadanie że Tebas to debil i jak to możliwe że mają problemy A taki sam post o nas i większość jest żebyśmy upadli na ryj i zbankrutowali xD
0
@klopx A co to za różnica czy kobita czy chłop go rozdupcyl
0
Komentarz usunięty
0
Team Predator czy team obcy? Ja zdecydowanie team obcy
3
@cules100pro ale napiwek powinien być też powiązany z suma jaka ktoś wydaje np w restauracji.ktos np kupuje tylko kawę za 18 zł i zostawiam 3-4 zl to git ale jak ktoś wydaje już powiedzmy 400-500 A zostawia max 5 zł to trochę słabe według mnie,zdarzają się przypadki gdzie ktoś kupował coś za 20 i zostawiam 10 napiwku.Pracowalem jako kelner także wiem z doswiadczenia
1
@Deviler tak 50/50,jak masz zostawić np 2 czy 3 zł to lepiej już nic nie dawać ale fajnie zawsze coś zostweic jak Cię stać.
0
@Jasialdinho ale co ty robisz?
2
Przypominam że już dzisiaj o 21 rusza maszyna Artety
1
@mrboom Co w tym zestawieniu robi Benzema xDDDDD
1
https://zapodaj.net/d513adf5f1758.jpg.html
GOAT trafiony