0

https://mobile.twitter.com/RubikayOficial/status/1559867443077677057
Ale ten Mbappe będzie smigał... A nie czekaj jednak nie xD

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12094470#comment-12094550
Zmiana planów,robimy turnieje na każdej platformie Ps5/4,Xboxy,Pc,Nintendo
Jak ktoś chętny to zgłaszać się xD

0

@Rust_Cohle nie,można zrobic i na ps5 i też na pc niech się dzieje.Wielki turniej La Bamba 2022,później zwycięzcy z każdej platformy będą się bic na La Bamba MMA o pas Króla

1

@draxidox tak,chodzi

1

@Ojciec5tkidzieci w sumie racja xD to jest o co grać haha

1

Bylibyscie chętni na jakiś turniej w Fifie la Bamby o złote kalesony? Moglibyśmy w sumie zrobić 2 drabinki żeby gracze ps4 i Xboxa pograli sobie Jak ktoś chętny to zgłaszajcie do pod tym postem i piszcze konsole

3

Piękny Francuz już zrobiony
https://zapodaj.net/ff3cb811eb928.jpg.html
Ale będzie smigał

0

Tak narzekalismy na serwery fcbarca i tak mają lepsze chomiki od ea,człowiek chce sobie zrobić Dembele A w sierpniu serwery leżą xD

1

@MesQueUnClub96 dla mnie tak

0

Według mnie ostatni ciekawy finał LM to ten nasz z Juve.
15/16? Nudy
16/17? 1 połowa niezła,szkoda że Juve nie wyszło na 2
17/18? Też nudy i błędy kariusa zabiły mecz
18/19? Kolejne nudy
19/20? Dużo o tym meczu mówi że najlpiej z niego pamiętam tylko poprzeczkę Neymara
20/21? Kolejny nudny Angielski finał
21/22? No ten był najlepszy z ostatnich lat ale bardziej to był mecz Liverpool vs Courtois
Oczywiście dla sympatyków drużyn które w nich grały były one ciekawe na pewien sposób ale dla postronnych większość mogła być nudna.A wy jak oceniacie ostatnie finały?

0

@Khajio Rozumiem jakby zrobił coś złego ale on tylko dba o swój biznes i dla mnie takie wyzwanie jest żałosne

1

@Lionel_Messi10 No to możesz go nie lubić ale nazywanie go śmieciem jest chujowe,co matkę Ci podrywal że go tak nazywasz?

3

@Lionel_Messi10 nazywanie klubowej legendy od Śmieci,wysoki poziom widzę prezentujesz.Wstyd mi za takich kibicow.Szok że piłkarz dba o swój interes no ale tak powinien grać za darmo albo nawet dopłacać żeby grac i pewnie jesteś jeszcze za powrotem Leo który będzie chciał pewnie z 20 mln na sezon

0

0

@JimMorrisonFCB ja nic w złego w takich kartach nie widzę i tak teraz jest tylko do grania właśnie najlepszymi kartami tak jak ta,ogólnie w fut najprzyjemniej się gra pierwsze 3-4 miesiace

0

@Suzu tak jak wyżej napisałem,zawsze Okreś wakacyjny jest bo to jest koniec gry i ma być po prosty zabawa

2

@JimMorrisonFCB Panie,sierpień mamy już w Fifie to jest okres gdzie takie karty to normalność.Co ty chcesz jakis Januszow co mają po 85 strzelania

1

https://mobile.twitter.com/FutSheriff/status/1557708821845495810
Już jutro o 19.Nie ważne jak drogi będzie to będzie trzeba zrobic

2

No tak kilku idiotów coś krzyknęła i już wszyscy kibice tacy są xD poza tym widać poziom adminow że akceptują takie posty,szkoda słów na takich idiotów
https://zapodaj.net/dcf037b4c1807.jpg.html
Dobrze że został wyjaśniony w komentarzach

0

@JohnnyBarca
Darude - sandstorm

16

Obecna sytuacja z rejestracją piłkarzy u nas czy Betisu pokazuje tylko ile kibiców innych klubów mają kompleks naszego klubu.Najwiecej takich agentów jest na fb czy ludzie z wielką wiedza tzw ekonomiści.Post o sytuacji betisu to jest gadanie że Tebas to debil i jak to możliwe że mają problemy A taki sam post o nas i większość jest żebyśmy upadli na ryj i zbankrutowali xD

0

@klopx A co to za różnica czy kobita czy chłop go rozdupcyl

0

Komentarz usunięty

0

Team Predator czy team obcy? Ja zdecydowanie team obcy

3

@cules100pro ale napiwek powinien być też powiązany z suma jaka ktoś wydaje np w restauracji.ktos np kupuje tylko kawę za 18 zł i zostawiam 3-4 zl to git ale jak ktoś wydaje już powiedzmy 400-500 A zostawia max 5 zł to trochę słabe według mnie,zdarzają się przypadki gdzie ktoś kupował coś za 20 i zostawiam 10 napiwku.Pracowalem jako kelner także wiem z doswiadczenia

1

@Deviler tak 50/50,jak masz zostawić np 2 czy 3 zł to lepiej już nic nie dawać ale fajnie zawsze coś zostweic jak Cię stać.

0

@Jasialdinho ale co ty robisz?

2

Przypominam że już dzisiaj o 21 rusza maszyna Artety

1

@mrboom Co w tym zestawieniu robi Benzema xDDDDD

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?