0

pax najlepiej zostan trenerem barcy bo strasznyz cb ekspert

0

XAVI jest najlepszy

0

Nie nastepna liga mistrzów jest nasza bo ta tez wygramy

0

Wy chcecie Ville sprzedawac takiego napastnika jednego z najlepszychna swiecie nie pamietacie Euro 2008 RPA 2010 wielu znakomitych meczów w Barcy a chociazby ostatniego meczu z milanem to ze jest teraz troche zagubiony nie wrócił do formy po kontuzji to nie znaczy ze trzeba go od razu sprzedawac to samo z Pedro sprzedamy go teraz a potem bedziemy go odkupywac jak Fabregasa idac tym tokiem rozumowania sprzedajmy Xaviego bo juz zaczyna sie starzec Messiego bo mu ostatni mecz nie wyszedł Puyola bo ostatnio ma problemy z kolanem nie wyszedł nam jeden mecz i od razu mamy zmieniac cała druzyne TROCHE WIARY W TYCH CHŁOPAKÓW

0

Pepe wróć

0

Zagramy swoje i wygramy to spotkanie. Barca pokaze swoja wielkosc. Kazdy z piłkarzy da z siebie 100% swoich mozliwosc w to nie watpie a jesli komus nie wyjdzie to spotkanie nie bede miał do niego zadnych pretensji. BARCA BARCA BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

FabregasOnlyInMyHeart,
Nie powiedziałem ze Valdes jest najlepszy na swiecie tylko ze jest jednym z najlepszych temu chyba nie zaprzeczysz a to ze gra najlepiej na przedpolu to moim zdaniem prawda. Nie znam zadnego bramkarza ktory gra na przedpolu tak jak on

0

stoprocentpl,
na takim potalu nie ocenia sie za interpunkcje ani za wielkosc liter ani za błedy ortograficzne od tego zacznijmy jesli ogladajac komentarze dajesz minusy za blędy ortograficzne to zaden z cb kibic

0

Przepraszam za co dostałem jeden głos na nie przy komentarzu, przeciez tylko mówiłem ze Valdes jest najlepszym bramkarzem na swiecie, naprawde nie wiem za co ten minus

0

Gdy słucham jak inni mówia ze Valdes jest kiepskim bramkarzem mam ochote wyklepac im ryja. VALDES JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH BRAMKARZY NA SWIECIE A PO WYZEJ JEST DOWOD. Wg mnie VALDES jest najlepiej grajacym bramkarzem na przedpolu jaki kiedykolwiek istniał.

0

BARCA JEST WIELKA NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

0

ktora jest minuta

0

Nie mozna zmieniac Tiki-Taki to jest nasz unikatowy styl gry ktorego nikomu nie udalo sie skopiowac i powinnismy nim dalej grac i pokazac ze Tiki-Taka jest wszechmocna i unikatowa tak jak zespoł Barcy.
JESZCZE SKOPIEMY WSZYSTKIM D... ZOBACZYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAPRZOD BARCELONO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Bardzo dobry zawodnik pasuje do BARCELONY teraz czekac tylko na sukcesy

0

Można by go wypożyczyć aby nabrał doświadczenia i to by był dobry pomysł ale nie sprzedawać

0

Sa spoko moze troche za jaskrawe

0

MESSI jest najlepszy i koniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?