20 września 2017, 23:58
0
Brawo brawo Betis wielki ich mecz
14 września 2017, 21:15
1
W dupe z ta 11 i to jeszcze wybrali ta 7 z białych co strzelił cypryjczykom .co za poziom
30 lipca 2017, 20:42
Taka prawda i nigdy nie będzie... Niech idzie i pieniądze liczy a nie trofea
24 czerwca 2017, 23:28
wszystkiego najlepszego Leo samych sukcesów w życiu futbolu
25 kwietnia 2017, 20:37
Paranoja i tyle....
23 kwietnia 2017, 22:54
7
Wiedziałem ze ramos wyleci ....nie wytrzymał presji.oby go zawiesili za te gesty do sędziego...
28 sierpnia 2016, 22:19
3
Prawda jeden z najcięższych wyjazdów zrealizowany brawo Barca
11 stycznia 2017, 23:10
Messi to kozak...
1 marca 2017, 23:36
2
tak biali się zacieli.
25 stycznia 2017, 23:09
I biali odpadli....
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Brawo brawo Betis wielki ich mecz
1
W dupe z ta 11 i to jeszcze wybrali ta 7 z białych co strzelił cypryjczykom .co za poziom
0
Taka prawda i nigdy nie będzie... Niech idzie i pieniądze liczy a nie trofea
0
wszystkiego najlepszego Leo samych sukcesów w życiu futbolu
1
Paranoja i tyle....
7
Wiedziałem ze ramos wyleci ....nie wytrzymał presji.oby go zawiesili za te gesty do sędziego...
3
Prawda jeden z najcięższych wyjazdów zrealizowany brawo Barca
3
Messi to kozak...
2
tak biali się zacieli.
2
I biali odpadli....