MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dawid12304 no bo tak było xD
7
Mówcie co chcecie z Valverde zagrali byśmy lepiej.
0
@pluszek nie mówię, że czołowy klub, ale ogólnie do jakiegoś z top 5 ;)
1
@Conthino1993 kto Ci sprzeda chłopaka z potencjałem który strzela i gra w podstawowym składzie w połowie sezonu ???
2
Zyskał sympatię chyba wszystkich, owszem jest dobry, ale wedlug mnie to za mało na Barce. Chłopak na pewno zasługuje na klub z top 5 lig ;)
3
Eee gdzie wielki ból dupy, że powołał 7 obrońców ? Valverde byście już ukrzyżowali ;)
3
Nie ma co płakać dzieciaczki :)
6
Matko ludzie zawrzyjcie japy ile można słuchać tego pierdolenia..
5
@ściah z jednej strony masz rację, a z drugiej strony rozumiem zachowanie sedziego, Granada grała ostro i pan z gwizdkiem mogl być poirytowany ciągłymi takimi zagraniami
1
@Tatazolwinia aaa zwracam honor
1
@Tatazolwinia to nie fichado :v
0
Jest literówka "Podczach" rajdu Dakar ;)
6
Wszyscy mają w dupie nas xD
1
@Remi70 jak poznalbys Barcelonę w 6 miesięcy i zaczaił system to szacun dla Ciebie ! :)
0
@jacobFCB na strimsworld może być ale to jeśli chcesz za darmo
1
Traore czołg u nas na prawej stronie xDD
1
@Borry beka nie xDDDD HAHhah Hihihibi ohohoho.. taki jest futbol bywa
0
@robsons23 nie zachowuj się jak dziecko, gościu wyraził swoją opinię, a Ty się plujesz toxicu
1
@betonito gr8 b8 m8
1
@Ronin47 dekada liczona jest od roku zerowego w tym przypadku 2010 do 2019.
0
Kolasinac xDDDD
1
Super gra Arsenal
1
Wszystkiego Najlepszego w nowym roku La Ramblo!
0
@kulek22 był ale będą chbba jeszcze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bafi powinieneś wejść na stronę która powinna być pokazana z tyłu routera i go skonfigurować
0
@ranger3120 nawet na wyższych ustawieniach ?
1
Siemanko, Wiedźmin 3 pójdzie mi na takich podzespołach ?
I5 9400f
Gigabyte GeForce 1660
Ssd512Gb
2x8 Gb RAM?
1
@Aveiro dobra robota! Więcej takich analiz ;)
0
Komentarz usunięty