0

Nazywasz mnie dzieckiem ? Sam piszesz bye bye LM pasztecie

0

Widać że piszą dzieci z 2006-7

0

Jak taki z Ciebie kibic to wypie*dalaj z tej strony. Jeszcze 135 min dwumeczu
2 połowy gramy zawsze lepsze, a ty masz już srake po 2 głupich bramkach ile masz lat 10 ??

0

Może w 3 miechy dojdzie do siebie, to bardziej kostka niż noga także miejmy nadzieję .

0

Ogarnij sopcasta

1

Batys może nie będzie aż tak źle :/

0

Czy mi sie zdaje czy 4 2 3 1???

3

Ktoś ogląda Virtusów ?? :)

1

Fajna komedia to sie dzieje w Polsce
Jak by to Beata Bydło powiedziała kto daje i zabiera ten sie w sejmie poniewiera.

0

xD tak adekwatnie do sytuacji w Polsce ;/

0

Ja bym chciał zobaczyć Aleixa dziś :P

0

Nie przeszadzaj z tym Turanem ...

0

Ktoś orientuję się co powiedziano na temat umowy Messiego ??

1

Zgadzam się z Tobą w 100 % A poza tym Ney
grał lepiej w ostatnich 2 meczach niż cała Barcelona ...

0

Wiem to co oni grali to porażka ale duet Ramos Pique był by spoko :)

0

A Aduriza to co ?!!

0

Jak ku*wa nie ?!

0

Ramosa nam brakuje ......

0

A wszystko to przez przejscie Raula Garcii do Bilbao...

1

Komentarz usunięty

1

A ja lubię lucho i nie chce by odchodził :)

0

Ściema !! Powiedział, że jest zmęczony i chce odpocząć

0

wpisz w Google streamm.eu

2

Messiemu nie zależy na indywidualnych nagrodach !! Sam to podkreślał ! Klub najważniejszy :)

0

Oj święta prawda :)

4

To, że jest w formie na dzisiejszy dzień nie znaczy, że będzie za kilka miesięcy.....

0

Arsenal ... Współczuję im.

2

Ja zagral bym z checią z Porto. Chciałbym zobaczyć ich w akcji no i oczywiście Ikera :)

0

Oj nie dobrze ryzykowac z Umtitim

0

Nie krytykuj bo przed dwomalaty lub rokiem orgazmu niemalo kazdy z nas dostawał jak oni pięknie grają i nikt nie podwarzał decyzji Lucho. Taka jest jego wola jak chce robi 3 jak nie 1 albo w cale...'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?