MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nazywasz mnie dzieckiem ? Sam piszesz bye bye LM pasztecie
0
Widać że piszą dzieci z 2006-7
0
Jak taki z Ciebie kibic to wypie*dalaj z tej strony. Jeszcze 135 min dwumeczu
2 połowy gramy zawsze lepsze, a ty masz już srake po 2 głupich bramkach ile masz lat 10 ??
0
Może w 3 miechy dojdzie do siebie, to bardziej kostka niż noga także miejmy nadzieję .
0
Ogarnij sopcasta
1
Batys może nie będzie aż tak źle :/
0
Czy mi sie zdaje czy 4 2 3 1???
3
Ktoś ogląda Virtusów ?? :)
1
Fajna komedia to sie dzieje w Polsce
Jak by to Beata Bydło powiedziała kto daje i zabiera ten sie w sejmie poniewiera.
0
xD tak adekwatnie do sytuacji w Polsce ;/
0
Ja bym chciał zobaczyć Aleixa dziś :P
0
Nie przeszadzaj z tym Turanem ...
0
Ktoś orientuję się co powiedziano na temat umowy Messiego ??
1
Zgadzam się z Tobą w 100 % A poza tym Ney
grał lepiej w ostatnich 2 meczach niż cała Barcelona ...
0
Wiem to co oni grali to porażka ale duet Ramos Pique był by spoko :)
0
A Aduriza to co ?!!
0
Jak ku*wa nie ?!
0
Ramosa nam brakuje ......
0
A wszystko to przez przejscie Raula Garcii do Bilbao...
1
Komentarz usunięty
1
A ja lubię lucho i nie chce by odchodził :)
0
Ściema !! Powiedział, że jest zmęczony i chce odpocząć
0
wpisz w Google streamm.eu
2
Messiemu nie zależy na indywidualnych nagrodach !! Sam to podkreślał ! Klub najważniejszy :)
0
Oj święta prawda :)
4
To, że jest w formie na dzisiejszy dzień nie znaczy, że będzie za kilka miesięcy.....
0
Arsenal ... Współczuję im.
2
Ja zagral bym z checią z Porto. Chciałbym zobaczyć ich w akcji no i oczywiście Ikera :)
0
Oj nie dobrze ryzykowac z Umtitim
0
Nie krytykuj bo przed dwomalaty lub rokiem orgazmu niemalo kazdy z nas dostawał jak oni pięknie grają i nikt nie podwarzał decyzji Lucho. Taka jest jego wola jak chce robi 3 jak nie 1 albo w cale...'