20 grudnia 2015, 12:56
0
Czy tylko ja mam wrażenie,że piłka po tym boisku toczy się jak po smole ?
11 sierpnia 2015, 23:18
1
Arda ratuj !!! Roberto Barca B!!!
17 czerwca 2015, 19:10
Wynik Borussi niesamowity :)
13 maja 2015, 22:48
67
A tak się cieszyli jak Juventus wylosowali :P
12 maja 2015, 21:00
Wypad niemiaszki!!! :P
6 maja 2015, 23:34
36
Drugi gol to też prezent...od Messiego dla kibiców :)
6 czerwca 2009, 22:05
cHAM i Kamikaze.Ale mamy kibiców:P
10 kwietnia 2010, 23:46
Ktoś z Realu musi naszemu chyba nogę urwać,żeby żółtko zobaczyć:/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Czy tylko ja mam wrażenie,że piłka po tym boisku toczy się jak po smole ?
1
Arda ratuj !!! Roberto Barca B!!!
0
Wynik Borussi niesamowity :)
67
A tak się cieszyli jak Juventus wylosowali :P
0
Wypad niemiaszki!!! :P
67
A tak się cieszyli jak Juventus wylosowali :P
36
Drugi gol to też prezent...od Messiego dla kibiców :)
1
Arda ratuj !!! Roberto Barca B!!!
0
cHAM i Kamikaze.Ale mamy kibiców:P
0
Ktoś z Realu musi naszemu chyba nogę urwać,żeby żółtko zobaczyć:/