MU_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Małe sprostowanie ze strony United. Po pierwsze jednak gratulacje dla Barcelony, bo to ona wczorajszego wieczoru była lepsza i zasłużyła na ten puchar. Gratuluję. Wracając jednak do wypowiedzi Ronaldo, to hiszpański 'Sport' źle ją przetłumaczył, może i celowo, z ESPN. Ronaldo powiedział tylko, że Barcelona miała dużo szczęścia w półfinale, w którym Chelsea nie zasłużyła na porażkę (ten przegrany remis). Nie mówił nic, że finał ten Barcelonie się nie należał. Zaczął w ogóle o tym mówić, bowiem redaktor amerykańskiej telewizji zapytał się go o półfinał z Chelsea. Tytuł newsa moim zdaniem też z lekka przesadzony:). Potem Ronaldo powiedział, że gratuluje Barcelonie, bo to ona była w całych rozgrywkach najlepsza i zasłużyła w pełni na puchar. Tylko, że hiszpańska prasa tego już nie chce zauważyć.
0
Małe sprostowanie ze strony United. Po pierwsze jednak gratulacje dla Barcelony, bo to ona wczorajszego wieczoru była lepsza i zasłużyła na ten puchar. Gratuluję. Wracając jednak do wypowiedzi Ronaldo, to hiszpański 'Sport' źle ją przetłumaczył, może i celowo, z ESPN. Ronaldo powiedział tylko, że Barcelona miała dużo szczęścia w półfinale, w którym Chelsea nie zasłużyła na porażkę (ten przegrany remis). Nie mówił nic, że finał ten Barcelonie się nie należał. Zaczął w ogóle o tym mówić, bowiem redaktor amerykańskiej telewizji zapytał się go o półfinał z Chelsea. Tytuł newsa moim zdaniem też z lekka przesadzony:).
0
A co do serwisu MANUsite.pl to już nie raz wielu kibiców United się z ich nabijało, ale chyba nikt nie zwrócił im uwagi. O ich poziomie świadczy także marny poziom newsów, w których pojawia się sporo błędów. Dla mnie to jest konkurencja, zwracać uwagi im nie zamierzam, sami się tym ośmieszają.
http://community.manutd.com/forums/t/4772.aspx - a ty proszę, temat na oficjalnym forum MU.
Pozdrawiam raz jeszcze.
0
piotrekp - także wielu fanów United o tym nie wie, niestety. W dzisiejszych czasach niewielu już interesuje się historią klubu i różnymi zawiłościami. Tak już jest to obraża klub. Nie obraź się, ale jako kibic United, redaktor największej strony w Polsce o MU, wiem chyba więcej o tym klubie i w tym aspekcie chyba warto mnie posłuchać. Pozdrawiam.
0
A skoro Wy się bawicie, to ja też się zabawię i podam swoje typy na pary.
United - Bayern
Barcelona - Arsenal
Chelsea - Liverpool
Porto - Villarreal - no taki przedwczesny finał:P
0
Witam! Taka prośba od kibica Manchesteru United. Nie nazywajcie tego klubu 'ManU', ponieważ jest to dla niego obraza. A czemu tak jest, to już Wam tłumaczę. Rozumiem, że mogliście tego nie wiedzieć, dlatego śpieszę z pomocą.
ManU nie jest wyrażeniem, do którego kibice United mogliby przywyknąć. Tego sformułowania używają kibice, którzy chcą obrazić nasz Klub. ManU fonetycznie w języku angielskim odpowiada manure, co jest brzydkim wyrazem i oznacza m.in. gnój. Sympatycy West Bromwich Albion rozpowszechnili tę nazwę, tuż po tragedii w Monachium i śmierci Duncana Edwardsa.
Duncan Edwards is manure, rotting in his grave, man you are manure, rotting in your grave (Duncan Edwards jest gnojem, zdycha w swoim grobie, chłopcze, jesteś gnojem, zdychasz w swoim grobie).
Kibice Liverpoolu i Leeds United przechwycili ten pomysł i stworzyli swoje teksty, kpiące z osób zmarłych w Monachium.
Man U Never Intended Coming Home (Manchester United nigdy nie powrócił do domu. Pierwsze litery każdego słowa układają wyraz MUNICH)
Używanie sformułowania ManU jest obrazą dla tego klubu i trzeba je jak najszybciej wyeliminować. Dużo więcej się nie zmęczycie pisząc czy mówiąc United, ba możecie napisać również krócej - 'MU'.
Dzięki tym co przeczytali i przyjęli do wiadomości.
0
A ja chciałem tylko przypomniec, że gdy mówiłem, że Barca co najwyżej zremisuje na Reymona to byłem ne tej stronie ogólnie wyśmiewany, a tu proszę. Miało byc dwa razy po 6-0 czy nawet 8-0, a tu tylko cztery brameczki w dwumeczu. Cha cha cha, wielka Barca przegrywa z Polska drużyna.
0
Owszem, Barca wygrywała wysoko mecze towarzyskie, lecz to był no właśnie mecze towarzyskie, a one zawsze wyglądają nieco inaczej. A ja szumnych zapowiedzi Wisły nie pamiętam, było wręcz odwrotnie, ot co.
0
Tylko, że Wisła w meczu z Beitarem była znacznie lepsza. I wcale nie jest to mały, nieznany nikomu klub, tak może powiedzieć, tylko osoba, która piłką interesuje się tylko pobieżnie. A ja dam sobie rękę uciąć jeżeli Barca wygra 6-0 czy 8-0 jak zapowiadacie. Takie gadanie jest naprawdę bez sensu. Wygrana 3-0 na Nou Camp była by dla katalońskiego klubu sukcesem. A remis na Reymona jest jak najbardziej realny. Zresztą pamiętam szumne zapowiedzi przed zeszłym sezonem;).
0
Ale naprawdę mam przeczucie, ze Wisła będzie górą. Oczywiście murowanym faworytem jest Barca i znając życie to ona awansuje, bo moje przeczucia są często mylne, ale wypowiedzi o dwucyfrowym wyniku są po prostu durne czy jak kto woli idiotyczne.
0
Cha cha cha. No w końcu, po wielu latach polski klub zagra w Lidze Mistrzów. Nie żebym nie doceniał Barcy, ale mam przeczucie, że góra będzie Wisła!