2

Może to dopiero początek sezonu ale myślę,że Munir zrobił postęp
i się poprawił w stosunku do zeszłego. W końcu nie traci głupio piłek i nie przyjmuje ich jak amator.

9

Oj uwierz mi nie każdy się kończy ;)

2

Phelps jak serial, który nigdy się nie kończy! Świetne słowa.
Niesamowita legenda! 21 złotych medali to jest kosmos.

1

Racja. Legia zrobiła kilka niezłych transferów i sądzę,że na Dundalk to powinno wystarczyć. Wiemy jakie pieniążki mogą wpłynąć na ich konto jeśli awansują do LM, a więc jest o co walczyć. Tym bardziej przydadzą się dodatkowo punkty do rankingu. Nie chcę mi się wierzyć,że nie pokonają irlandzkiej drużyny,ale nie będę mówił hop.
Historyczna szansa stoi otwartymi drzwiami i lepszej okazji może już nie być. Przyznam,że czekałem na ten moment wiele lat i zobaczymy czy będziemy w ogromnej radości widząc hymn LM w Polsce czy w wielkim smutku i rozpaczy.

6

Portugalski napastnik Hugo Vieira na celowniku Legii Warszawa.
Mistrz Polski jest skłonny zapłacić za Portugalczyka nawet 1,5 mln euro! Piłkarz Crveny Zvezdy w ubiegłym sezonie w 35 meczach we wszystkich rozgrywkach zdobył aż dwadzieścia bramek.
Byłoby to dobre wzmocnienie!

0

Jadąc w grupie można niesamowicie odrobić
cały czas się napedzając. Znów w końcówce doścignięty lider.

0

Ojoj! Ależ upadek. Nie dobrze to wygląda.

0

Nie łódź się na zbyt wiele,bo jak Legia złapie rytm to szybko wskoczy na pierwsze miejsce w tabeli. Liderzy mają zbyt małą przewagę punktową by czuć się bezpiecznie.

0

Legia trzeci remis u siebie na początek sezonu.
Akcji co nie miara, a i tak z marnym skutkiem.
Wiadomo,że liczy się dla nich najbardziej dwumecz z Dundalk o Ligę Mistrzów,ale trzeba coś zacząć strzelać na własnym stadionie.

0

Langil na skrzydle dobre podania posyła do napastników.

0

Kto wie, kto wie :)
Z taką grą szybko może się pożegnać z posadą trenera. Nigdy nie miałem przekonania do tej drużyny w pucharach, bo potrafili zagrać dno i wodorosty.

0

Lech widać ,,znakomicie" wszedł w sezon.

1

Nie wykluczam rekordu świata choć to mało prawdopodobne. Justin Gatlin na pewno może mu zagrozić.

1

Brawo Rafał!
Mamy brązowy medal IO!

1

Ranieri: Moi piłkarze nie mogą się poddawać. Możemy przegrać, ale chcę zawsze widzieć, że gramy zespołowo i pomagamy sobie nawzajem. Cierpieć za kolegów z drużyny - to moja filozofia. W ostatnim sezonie zrobiliśmy coś, co trudno powtórzyć, ale chcę, by znów każdy dał z siebie wszystko.

2

Oglądam tą konkurencję tylko na takich imprezach,ale przyznam otwarcie iż jest interesująca.

0

Posypali się nieźle,podobają mi się bardzo przyśpiewki Zabrza.
Ciężko powiedzieć co się z nimi dzieje,ale oby wrócili na właściwe tory,bo ponowny awans do Ekstraklasy jest priorytetem.

2

Górnik Zabrze jest najwyraźniej w jakimś kryzysie.
Nie potrafią sobie poradzić z byłym II-ligowcem.

0

I dobrze. Nie mam nic do Wisły,ale teraz taki pstryczek w nos dla ich kibiców.

0

Czy kibice niektórych drużyn muszą być tak żałośni bo nie umieją wytrzymać minuty w ciszy? Masakra..

31

Bale i Griezmann = 51 goli i 1 trofeum.
Luis Suarez = 59 goli i 4 trofea.
UEFA i rzetelność.. /kowal30

0

Właśnie! Pewnie ciebie jak i mnie boli to,że powiedzmy ,,słabsze'' drużyny od Legii łapią się do LM a my musimy się napocić i nic z tego nie wychodzi. Teraz chyba już nadszedł ten czas,aby Polska zawitała po 20 latach do fazy grupowej. Pierwszy mecz do tego gramy na irlandzkiej ziemi więc to dodatkowy plus. W końcu będę w raju jeśli się uda! Tyle razy o tym mówiłem,czekałem na ten moment od zawsze po tym jak Widzew awansował w 1996/1997.
Dodatkowo przydadzą nam się na pewno sporę pieniądze i punkty do rankingu. Nie można jednak jeszcze popadać w hurraoptymizm i skupić na Dundalk,który łatwy do przejścia nie będzie bo widziałeś co zrobili z Bate u siebie. Do boju Legio!

PS. Nie chodzi mi o Łudogorec jako słaby klub.

0

Kto by pomyślał,że mimo tej słabej gry Legii już brakuje zaledwie jednego kroku do upragnionej LM! Losowanie bardzo nam pomogło i teraz już muszą dać radę.

0

Genialne losowanie!
Chyba w końcu może się udać!

1

No nie wiem czy tak dobrze, w zeszłym sezonie odskakiwał rywalowi od razu i nie padał tyle razy na ziemię. Wagę miał według mnie idealną!

0

Neymar widocznie przytył i pewnie straci trochę na szybkości i zwinności.

3

A ja sobie zastosowałem niekonwencjonalną metodę.
Muzyka zamiast komentarza i jest git!

4

Zagłębie kończy swój udział na III rundzie.
Brawo za walkę i tak! Nie ma przynajmniej kompromitacji.

11

Zagłębie 1:0!

1

Śmieszy mnie takie gadanie.
W końcu po 20 latach możemy zawitać do LM ale nie oczywiście tobie się nie podoba.
Nikt ci nie każe ich oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?