MaTi1515
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szpakowski od zawsze nie ukryuwał, że lubi piłke Barcy więc nie trafiłeś :)
0
Galata chyba lepsza ;d
0
Ale gol Bale'a
0
Dokładnie, po cholere to nawiązanie do Realu, leczyć kompleksy bo jest to w każdym newsie
0
Słyszeliscie ze jakis fan Ajaxu podczas celebracji bramki na 2-0 spadl z gornej trybuny 10 metrów w dol ? Na zdjeciach widac tylko kaluze krwi... Co za dzien...
0
Moglby ktos policzyc czy Pique przypafkiem nie ma wiecej strzelonych samobojczych bramek niz tych na nasze konto ?
0
Gramy gowno . Kolejny mec ktory mnie uświadamia jaki Pique jest po prostu... mizerny
0
Bo zawsze jest Neymar :D
0
Rojsa, Lewego, Ibre i Kóna Agłero cuo ńe ?
0
Messi to nie Goetze :) Na hajs nie leci :)
0
Tottenham wydał na transfery ok. 120 mln a dostają 6-0 od City. Wstyd
0
Eee tam, nie ma w tym nic dziwnego. Widziałeś kiedyś na okładce Mundo czy Sportu Espanyol ? Ja nigdy
0
7-0 ale wstyd dla Getafe
0
Davidek x 2 :)
0
niesamowity
0
Costa i manita :P
0
Traore nie ma ale jest słownik, 10 zł kosztuje
0
Dawidek na 3-0 :)
0
2-0 dla Atletico
0
Przecież jeszcze nie ma raportu więc skąd wiesz że nie doznał kontuzji ?
0
Teraz czas na fale komentarzy o meczu Atletico- Getafe
0
to jest brak shotboxa
0
Gdzie ja go wyzwałem ? o.o
0
Lecz sie :)
0
Jak mozna komus zyczyc krzywdy ? Masz racje to nie bol dupy , to brak jakis uczuc ...
0
Casemiro jest 100x lepszy od tego Illaramendiego
0
Zgloszone , dziekuje :)
0
Ronaldo zszedl i Real zaczal strzelac :D
0
Isco , znowu zaczyna strzelac
0
Bale gol