0

Szpakowski od zawsze nie ukryuwał, że lubi piłke Barcy więc nie trafiłeś :)

0

Galata chyba lepsza ;d

0

Ale gol Bale'a

0

Dokładnie, po cholere to nawiązanie do Realu, leczyć kompleksy bo jest to w każdym newsie

0

Słyszeliscie ze jakis fan Ajaxu podczas celebracji bramki na 2-0 spadl z gornej trybuny 10 metrów w dol ? Na zdjeciach widac tylko kaluze krwi... Co za dzien...

0

Moglby ktos policzyc czy Pique przypafkiem nie ma wiecej strzelonych samobojczych bramek niz tych na nasze konto ?

0

Gramy gowno . Kolejny mec ktory mnie uświadamia jaki Pique jest po prostu... mizerny

0

Bo zawsze jest Neymar :D

0

Rojsa, Lewego, Ibre i Kóna Agłero cuo ńe ?

0

Messi to nie Goetze :) Na hajs nie leci :)

0

Tottenham wydał na transfery ok. 120 mln a dostają 6-0 od City. Wstyd

0

Eee tam, nie ma w tym nic dziwnego. Widziałeś kiedyś na okładce Mundo czy Sportu Espanyol ? Ja nigdy

0

7-0 ale wstyd dla Getafe

0

Davidek x 2 :)

0

niesamowity

0

Costa i manita :P

0

Traore nie ma ale jest słownik, 10 zł kosztuje

0

Dawidek na 3-0 :)

0

2-0 dla Atletico

0

Przecież jeszcze nie ma raportu więc skąd wiesz że nie doznał kontuzji ?

0

Teraz czas na fale komentarzy o meczu Atletico- Getafe

0

to jest brak shotboxa

0

Gdzie ja go wyzwałem ? o.o

0

Lecz sie :)

0

Jak mozna komus zyczyc krzywdy ? Masz racje to nie bol dupy , to brak jakis uczuc ...

0

Casemiro jest 100x lepszy od tego Illaramendiego

0

Zgloszone , dziekuje :)

0

Ronaldo zszedl i Real zaczal strzelac :D

0

Isco , znowu zaczyna strzelac

0

Bale gol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?