0

Będzie wielki mecz , nie moge sie doczekać :)

0

Kryteria = koledzy :)

0

Ale tutaj licza sie osiagniecie indywidualne . Pod tym wzgledem najwiecej bramek w 2013 zdobyl Ronaldo . Druzynowo wygrywa Riberry . Messiemu przeszkodzila kontuzja . Ja bym dal ZP Francuzowi.

0

pewnie spisek, c nie ?

0

Jaka gafa :D Ale ostatnio też dowiedziałem się tutaj, że stolicą Szkocji jest Glasgow :D

0

0

Serio trzeba byc debilem zeby mowic ze Realowi drukuja . Karny i kartka oczywiste

0

70 % tutaj to gimnazjum, oni się dopiero ułamków uczą więc nie dziw się

0

Polecam wyłączyć głos na Gran Derbi ...

0

Santos nie otrzymał 57 mln tylko 17,1. Reszta pieniędzy powędrowała do firm wiec nei myśl że Barrca zapłaciła za Brazylijczyka tylko 17 mln

0

Kaka zagrał pierwsze 45 minut jak on za swoich najlepszych czasów

0

Hahahaha matematycznie odkrycie roku przez Xaviego - żeby wygrać trzeba było strzelić gola więcej, dobre spostrzeżenie :D

0

Mecz z Realem będzie niezwykle zacięty. Oba zespoły skoncentrują się maksimum . Mam nadzieję, że nie wyjdzie Masche z Pique bo Ronaldo z Bale'm ich zmiotą już w pierwszej połowie. Musi wyjsć Bartra najlepiej z Pique lub nawet Puyolem. NIe można zostawiać dużo przestrzeni ani CR7 ani Di Mari ani Balowi- jest pewne że każdy z nich pojedynek 1 vs 1 wygra szybkościowo bo co jak co ale linie ofensywną mają niezwykle szybką. Dobrze by było gdyby Barca skupiła się też na wyłączeniu z gry Luki Modrica- bez Chorwata środek Realu wygląda mało kreatywnie, myślę, że Modric jest najbardziej kreatywny z całego zespołu Realu. Priorytet to nie pozwalać na kontry i tego nie trzeba komentować. Real świetnie czuje się na Camp Nou, sam Ronaldo powiedział , że dobrze im się gra na tym stadionie. NIe mam jakiś większych obaw o ofensywę bo widać nawet dzisiaj było że potrafimy pograć z klepki i coś fajnego wykombinować. Szkoda , że dziś nie wygraliśmy ale ja z wyniku jestem zadowolony

0

KOniecznie, CiinJeek

0

PO dzisiejszym meczu jestem jednego pewien- jak w sobote wyjdzie para stoperów Mascherano, Pique to zrównamy się z Realem punktami

0

Najsłabiej dziś Masche i Neymar, najlepiej oczywiście Busi ale to nie nowość

0

Ney dzis slabo oprocz kawalka pierwszej polowy

0

Messi chyba do domu poszedł

0

Jestem w szoku. Kaka dynamiczny, potrafi wyprzedzić rywala, w łatwy sposób go minąć, zaliczyć świetną asystę. Widać, że Milan to jego miejsce

0

Zostaniesz zminudowany ale moim zdaniem masz rację, jest mniej dynamiczny

0

Balotelli mógłby być najlepszy gdyby miał po kolei w głowie ale przez rozum nie osiągnie szczytu

0

Nawet nie wiesz jak sie o to boję . Di Maria , ronaldo i Bale ostro wyglądaja przy Pique i Puyolowi

0

Uniemozliwic kontry to przede wszystkim trEba REALOWI bo sa w tym aspekcie groźni

0

MIlan będzie grał bez Balotelliego i Faraona. To dla nich starata jak dla nas gra bez Messiego i Neymara w tej chwili więc podchodzą do meczu bardzo osłabieni ale wciąż groźni

0

A pamiętam mecz z Bayernem, dużo silniejszy rywal i było cienko

0

hahahahahahahahahhaha

0

Robi postępy ale nie widzę go w meczu z Realem.

0

Informatycy na melanżu zawsze spoko :D

0

Real chyba zaczyna grać. Pressing, pomysł na grę. Obym się mylił ale pierwsze minuty wyglądają dobrze u nich

0

Jeden z lepszych w Anglii :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?