MaTi1515
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A pamiętacie zeszły sezon ? To nie był ten sam Xavi co jeszcze 2 sezony temu z meczu z Manchesterem. NIe widać już tych jego magicznych podać . Teraz jest tylko zwykłe klepanie i tyle
0
Cenie Xaviego ale powoli trzeba go oswajać z ławką, bez niego gra jest bardziej dynamiczna. Wiek robi swoje, czas na młodszych zawodników- Fabs, Sergi Roberto
0
Wszyscy grają bez zarzutu ale rywal jest beznadziejny :) Poziom Floty Świnoujście - bramki padają jak na zawołanie. Jak dla mnie szkoda czasu na takie mecze. Każdy inny klub gra z mocnymi rywalami, dla przykładu Real z Chelsea, PSG, Evertoem, Lyonem i niedługo z Interem chyba. Arsenal z Napoli, Galatasaray, Chelsea z Milanem , Realem itd. To są przygotowania do sezonu a my chyba przygotowujemy się do zbierania kasy :)
0
Patrząc na Tajlandię myślę , że jakbyb wpuścili Miki Messiego na boisko to może by coś strzelił
0
POwinniśmy urządzać sparingi z lepszymi rywalami bo Neymar&Messi& Pedro na obrone Tajlandii wygląda jak trening z pachołkami :P
0
Sory ze się czepiam ale z szacunku do rywala wypadałoby napisać również ich wyjściową jedenastkę :P
Co do skladu to fajnie ze Messi z Neymarem od początku
0
I Twoje TOP 10 wygląda tak :
1.Messi
2. Iniesta
3. Xavi
4. Alba
5. Alexis
6.Pedro
7. Busi
8. Alves
9. Puyol
10. Pique
Zgadłem ? Nie róbmy sobie jaja, Robben był najelepszy . Może piłkarsko daleko mu do Messiego i Ronaldo ale tu się nie ocenia nazwiska a dany rok w którym najelpszy był Robben
0
Ribery był głównym dyrygentem gry Bayernu. Asystował, strzelał, wygrywał mecze a potem wygrał wszystko :)
0
Zwracam honor :P
0
Tylko wiosną wszystko okej :D
0
Jak dla mnie spora część myli zasady tej nagrody z zasadami ZŁOTEGO BUTA. Kto więcej strzeli powinien wygrać ... Bez sensu
0
Ty serio musisz nie mieć co robić skoro wyszukujesz ze strony rm.pl komentarze sprzed ponad roku :D
0
Gareth Bale, grając w przeciętnym Tottenhamie grał praktycznie za całą drużynę. Lewo lub prawo skrzydłowy srzelający w Premier League ponad 20 bramek, zajmuje 3 miejsce w klasyfikacje najlepszych strzelców. Wygranie nagrody Najlepszego gracza Ligi Angielskiej. Głównie za to że ciągnął całą drużynę :)
0
Lewandowski , najlepszy strzelec Borussi, drugi jeśli chodzi o Bundeslige. Doprowadził Borussie do finału LM pakując Realowi 4 bramki w półfinale co jest absolutnym rekordem. Drugi jeśli chodzi o ilość bramek strzelonych w LM 2012/13. W meczu z Malagą strzelił bramke a w ostatniej na 3:2 miał spory udział . Nie zasłużył ?
0
Człowieku wiesz o co chodzi w tej nagrodzie. Nagroda jest może indywidualną ale powinna być łączona z osiągnięciami również drużynowymi. Przecież zawodnik który strzeli najwięcej bramek dostaje inną nagrodę - ZŁOTY BUT. Tu nie chodzi o liczbe goli. Riberry jest przed wszystkimi- wygrał wszystko będac przy tym głównym udziałowcem i nikt nie zasłużył bardziej od niego a gadanie że Messi jest ponad nim nie jest argumentem
0
Dokładnie ! Lewandowski zajął 4 miejsce a nie 5. Tak podają na innych stronach
0
Jeśli nie wygra Riberry to ta nagroda straci dla większości jakikolwiek prestiż. Riberry powinien wygrać z przewagą ogromną, tylko Riberry i jeśli on nie wygra to nie będzie wątpliwości że jest to nie zasłużone
0
Kto Ci powiedział że Neymar więcej zarabia od Messiego ?
0
Patrząc na Twoje komentarze myślę , że nie jesteś zbytnio zadowolony jaką rolę pełni Leo w naszym klubie . Mogę się mylić :)
0
Jakbym zarabiał tyle co on to nawet jak by mi obniżyli pensje to pewnie bym tego nei zauważył :D
0
Szkoda , że nie ma w tym roku Superpucharu Hiszpanii, chętnie zobaczyłbym kto jest bardziej gotowy na sezon :) Ciekawy mecz by był a tak to trzeba czekać ;/
0
Jednorazowo ? na pewno ?
0
Nie podoba mi się czcionka nazwisk na koszulkach. Wydaje mi się, że lepiej by było mieć normalną czcionkę ale to tylko moje zdanie :)
0
Za pare lat będą się tłuc zapewne Neymar, Bale a może Isco. Świetnie się zapowiadają
0
Mysle ze jak kupią Bale'a to juz nikogo więcej . Transfer napastnika zatrzymalby tego mlodego Jese a perez ponoć go uwielbia
0
Agger nie odejdaue z Liverpoolu , to dla niego dom w ktorym sie wychował
0
Bale wart jest swoich pieniędzy . Przejście jego do Realu jest dla nas bardzo złą wiadomoscią. Jesli bedziemy zostawiac mu tyle miejsca ile w poprzednim sezonie miał Ronaldo to bedzie marnie . Myśle ze Perez chce go kupic w przypadku odejscia Ronaldo bo aktualnie Walijczyk jest jedynym ktory móglby go zastąpić
0
Poczytajcie o czym pisze :) napisalem wczesniej o Bernardzie ...
0
Byłem teraz pare dni na Dominikanie i w Tv leciala ciągle Liga Brazylijska , zazwyczaj wlaśnie mecze Atletico Mineiro i oglądałem . Wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie . Podobało mi sie jak nawzajem z R10 szukali sie na boisku . Raz R10 asystowal przy jego bramce a nastepnie na odwrót :)
0
Z deugiej strony polecam zobaczyc innega Brazylijskiego gracza . W Atletico Mineiro gra 20 letni Bernard , chłopak robi różnicę . Moze ma tylko 162 cm wzrostu ale jest szybki i baardzo zwinny , niedlugo bedzie rozchwytywany .