0

Real pokazał gre z jajami . Legia1916 , ten tranwestyta mial kilkadziesiąt dziewczyn a niestety w meczu z Bayernem Messi rowniez zniknął

0

FabsFAN
Gundogan lepszy od Alonso ? Przemyślałeś to ?

0

Tito nie jest nawet dobrym trenerem a jego asystent to już kompletna porażka

0

super są

0

Wojciech6
Pierwszym polski zawodnikiem który wpakował Realowi 4 gole to był Jan Urban :)

0

Lewy jest aktualnie jedną znajlepszych jeśli nie najlepszą 9 na świecie. W dobrych czasach przyszło nam żyć. Napastnik kompletny, jak ma okazje to jest bramka. Różnica jest taka , że Alexis potrzebuje kilku sytuacji żeby strzelić a Lewy jak ma 100% sytuacje to 95 % szansy na gola

0

Przepraszam bardzo ale nawet największy i zarazem najmniej obiektywny fan BVB Pan Sergiusz Ryczel powiedział, że nie ma mowy o karnym. Eksperci tak samo więc błaaaaaagam was.

0

Czy wy naprawdę widzieliście tam karnego ? Bez hipokryzji, wiem że wczorajsza porażka boli wszysctkich cules mnie również ale zachowuje rozum !

0

Miki_Messi
Czy Ty nie widzisz , że KAŻDY, dosłownie KAŻDY prosi Cię żebyś tu nie dodawał komenatarzy bo są one zbędne, idiotyczne, dziecinne i pozabwione najmneijszego sensu... Jeszcze nikt Cię nie poparł, nie dostałeś nawet tego zasranego plusa- masz zapewne 13 lat i jeszcze nie umiesz wypowiadać się na poziomie lub chociaż obiektywnie. Wyjdź stąd bo brzydzimy się Twoimi komentarzami. Zapraszamy za pare lat, jak wydoroślejesz

0

Cristiano się wkurzy

0

arturekker
Po czym odpaliłeś Fife 13

0

Kyronis
Jestes jesną z najbardziej nieobiejtywnych osób ktore sie tu wypowiadają . Ręka przypadkowa to moze byc na podwórku a nie w Lm !!!

0

Swoją drogą zachowanie Alby to mogła być czerwona kartka. ZAchowanie typu buraka Pepe. Conajmniej 1 karny po zagraniu piłki ręką Pique, no błagam. Rossel powinien wziąć tego Gmocha za szczene i wypierniczyć dlaeko stąd bo bardziej niż ta porażka, żałosna jest jego wypowiedź. Brakuje jeszcze Xaviego ze swoim" Bayern nie chciał grać w piłke"

0

Zrzygałem się jak przeczytałem wypowiedź o sędziach. Co za wstyd ...

0

mpolska25
marca to hiszpańska gazeta więc różne bzdury wypisuje. POwiedz mi jak pierwszy gol mógł być nieprawdidłowy ? 2 ręki w polu karnym, mówi Ci to coś ? Taką grą dostaliśmy to na co zasłużyliśmy, Amen

0

Z takim wynikiem Bayern walkowerem przechodzi do finału.. Nie ma co mówić, odpadliśmy w pierwszym meczu, dawno nie czułem się tak źle po przegranym meczu. Rok temu jak Torres strzelił bramkę na 2:2 mniej bylem zdołowany niż teraz. Wileka szkoda bo sezon prawde mówiąc jest nieudany, zdobyliśmy Lige nie wygrywając ani razu z wicemistrzem , nie mamy obrony, nie mamy napastnika światowej klasy. Messi dziś chyba liczył kibiców na stadionie, Alba znowu się ośmiesza przez te symulki. Liczyłem na jakiś remis i mecz na Camp Nou jak z Milanem. Myślę, że nawet jak byśmy zagrali tak jak z Milanem w rewanżowym spotkaniu to Bayern w takiej formie dałby rade. Szkoda, szkoda, teraz tylko przespać się z tym i olać jutro w pracy kpiny kolegów

0

Alez wstyd

0

Messi dzis najgorszy , niestety :

0

Messi powinien zejść . Wszystko traci

0

Gramy padake . 0 sytuacji nie mówiąc juz o 2 karnych .

0

NIe chciałbym Realu w finale bo oni z naszą obroną mogą zrobić wiatrak, szczególnie patrząc na kontuzje. Póki nie ma obrońcy tyupu Hummels mecze z Realu będą zawsze kończyć się straconą bramką. Zdecydowanie wole Borussie , chętnie bym taki mecz obejrzał :)

0

Jankiel18
To żeś się teraz ośmieszył chłopie. Widziałeś dzisiejsze bramki ? Były do pustej ? W zeszłym sezonie w zestawieniu 100 najładniejszych bramek , 7 było Cristiano przy 6 Leo więc nie pieprz takich głupot bo się niedobrze robi.

0

Jankiel18
A Ty przyszlosc przewidziales czy co ?

0

Popsul fryzure Ronaldo ;D

0

Ronaldo w 1 min. Z wolnego 0.o

0

WachaFCB
A jak Messi strzelił bramkę ręką specialnie to tez do niego straciles szacunek ?

0

Po oglądaniu meczów reprezentacji z jego udziałem obawiam sie ze moze być to niewypał transferowy ktory po jakims czasie bedzie grzał miejsce na ławce .

0

Oper21
To sie dopiero okaże

0

Legia1916
Czy w kazdym Twoim komentarzu musisz pisac o Realu ?

0

Alez to trzeba być typowym kretynem zeby w losowaniu doszukiwac sie teori spiskowych i ustawionego losowania -.- KAŻDY kto ogladał transmisje nie ma watpliwosci ze wszystko bylo sprawiedliwie. Sam jeszcze nie dawno uwazalem ze UEFA wybiera sobie mecze ale to jest bzdura . Po pierwsze - losowanie odbywalo sie poprzez Van Nisterlooya a nie zadnego typa z UEFA wiec zadne wibrujace pileczki nie wchodza w gre . Mysle ze taki zawodnik jak Ruud nie dalby sie namowic na ustawione losowanie ze wzgledu chociazby szacunku do rozgrywek w ktorych sam uczestniczyl jeszcze nie dawno . UEFA raczej tez by sie bala ze kiedys moze to wyplynać . Po drugie podczas losowania Nisterlooy nie patrzyl nawet na koszyk z pileczkami , glowa prosto , pileczki mieszane i wbral pierwsza lepsza i tyle . Wszystko bylo sprawiedliwie wiec błagam , nie bawcie się w PIS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?