0

Tak jak uważam że EV to dobry taktyk, tak nie wiem co miał w głowie żeby taką pomoc wystawić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie zlekceważył tylko od razu ruszył w stronę Messiego, bo myślał że Rakitic jemu poda, przez co zrobił lukę, którą Rakitić wykorzystał.

1

Chyba nie było

0

I kibic na trybunach tez już wie :D

0

Paulinho dobrze gra, a jakby wszedł Messi to bardziej w ofensywie by się pokazał.

0

Tylko że on jest pomocnikiem, więc w dużej mierze wymaga się od niego rozgrywania akcji.

0

Właśnie trwają negocjacje w sprawie transferu Coutinho. Barcelona proponuje 120 milionów euro + zmienne. [Alfredo Martínez]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tylko że we wczorajszym meczy Baca grała w systemie 3-5-2. Więc Roberto grał jako pomocnik.

1

Co ty ku*** chcesz od bramkarza?? W której sytuacji on zawinił???

0

Powiem tak Bartek wypie******!!!!

0

Jakbyś nie wiedział Bolt zawsze tak robił przed startem. Po drugie to dziękował i żegnał się z kibicami.

0

Niedawno Dembele mówił że nie chciałby grać w Realu z powodu Ronaldo.

0

Coutinho jest z Liverpoolem w Niemczech :)

0

To są napisy (numery) tylko na te sparingi. Nawet nie ma jeszcze nazwisk na koszulkach. Normalne napisy powinny być zaprezentowane na Puchar Gampera albo superpuchar Hiszpanii.

0

A niedawno gadał że Verratti nigdzie się nie wybiera.

0

Skoro zawodnicy się już wypowiadają w ten sposób. To można już powiedzieć że Unzue będzie nowym trenerem.

2

A czy zanim Luis Enrique został trenerem Barcy to słyszałeś o nim?
Kogo ogóle trenował?

0

Dzięki Lucho za te trzy sezony. Za to co osiągnąłeś z Barceloną.

26

Siedzieć na ławce i długo bez formy???? Ty teraz sobie jaja robisz czy co? Pique co jakiś czas usiądzie na ławce w meczu bo LE daje mu odpocząć, a z tym bez formy to ładnie doje*****. Pewny punkt obrony. Jeden z najlepszych obrońców w tym sezonie. Zdarzają mu się słabe mecze ale to jest chyba normalne u każdego piłkarza. Więc chyba nie oglądasz meczy skoro tak sądzisz.

0

I ty niby jesteś kibicem Barcelony? Skreślasz ją chociaż jest dopiero luty. co prawda o LM już raczej bez szans ale w lidze mają jeszcze duże szanse to tylko 7pkt ( jeżeli oczywiście real wygra te 2 zaległe mecze). Wystarczą male potknięcia Realu, wygrana na Bernabeu. Ale najlepiej skreślić ich szanse bo tak robią prawdziwi kibice -_-

0

4 do dogrywki. Nie może stracić żadnej

5

Dumni po zwycięstwie. Wierni po porażce.

0

#FafitFCB out.

0

Pogba kosztował 100mln, a Messi ma być niewiele droższy. ZABAWNE

0

Przecież to było logiczne że Iniesta nie zagra od początku. W końcu wraca po długiej i ciężkiej kontuzji

0

A co ty myślisz że na każdej konferencji będzie mówił co zrobili źle co muszą, poprawić albo co nowego muszą wprowadzić żeby lepiej ich gra wyglądała?? On będzie tak mówił cały czas, a wszystkie błędy będzie analizował i poprawiał z drużyną.

1

Dokładnie!! Warto przypomnieć jak było po przegranym meczu z realem sociedad każdy chciał zwolnienia Luisa, a co potem pokazał to chyba nie muszę mówić.

0

Masakra!!!!!!!! Słabszy okres Barcy a ty już od razu chcesz wymieniać trenera. Żałosne. To jest chyba logiczne że się nie będzie wygrywać wszystkich meczy i grało się z wielkim stylem. Typowy małolat/sezonowiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?