0

Z tego co widać K-league to nie jest słave

0

lol 2:1 dla koreanców

0

Messi i Alves wchodza

0

Do Pyrzo

0

Jesteś czepiasz się nie wiadomo czego. Jak taki jesteś cwany i dobry, że go tak krytykujesz to dlaczego ty nie grasz w Barcelonie co?

Ty byś mojej babci nie kiwnął cieniaku, a Ibra drobry napastnik!

0

Nawet fajnie wyglądają te nowe stroje w akcji ;)

0

Tu ogladam po arabsku:

http://www.freedocast.com/

0

0

0

Ibra goooooool

0

Boze jaki Pinto cieniak wlasnie puścił gola

0

Proszę o więcej takich newsów. Ciekawy filmik prezentujący, Messiego ze swoją boską Antonellą potrafiących fajnie się bawić ze zwierzętami.

0

Ludzie może wiecie czy już są na allegro koszulki Barcelony te z fiesty?

0

Ibra na pierwszą połowę, jeśli będzie dobrze grał niech zostaje na drugą połowę meczu, jeśli nie to Bojan. Prosta sprawa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?