1

@Art Ja mam obecnie Prada Luna Rossa Black. Na zime indelany tylko swoje kosztuje, ale warto sprawdzić.

3

@hayek Oj zgadzam się w 100%, miałem parę lat temu i był to jeden z lepszych perfumów. Bardzo trwały i wyrazisty zapach.

0

Witam serdecznie. Czy udało sie komuś zakupić akcję firmy Kombinat Konopny S.A ?

3

Oby miał mocną głowę i poradzil sobie z tym mentalnie !

1

@FATIlity31 Taśmy Teda Bundy'ego

0

@DaPi aa to przepraszam, mój błąd. Poniedziałki takie są.

0

@LioMessi10 Ja wrzucam Martineza teraz na BR. W miare dobry terminarz mają ;)

0

@Dertinho Wieczsta Kraków

0

@hoeniker A jak sytuacja wygląda z orlikami ? Będzie można grać?

0

@BarcaInfo Czy uważacie że z tym Dembele to będzie taka kicha cały czas ? Czy może dmuchają na zimne i wolą go nie wystawiać w składzie żeby nie złapał kontuzji i mogli go sprzedać w styczniu ?

0

@MesQueUnClub_87 u mnie na PS4 caly czas 100 gb bo się nadpisuje :)

0

Pogrywa sobie ktoś w Cod'a Warzone ?

0

@IronSanHybrid Donna mama es ....

0

@Katalończyk 99 a jak wygląda temat z tymi pakietami np. HBO. Dodatkowo płatne ?

0

Ma ktoś z was Orange Flex ? Działa podobnie jak abonament ? ( chodzi głównie o zasięg, prędkość neta) Kończy mi się właśnie umowa u jednego z operatorów i zastanawiam się nad tym Flexem bo bardzo przyjemnie wygląda brak wiązania się umową na x czasu, ale pytanie czy działa równie dobrze jak wygląda.

4

Ja z przyjemnością zobaczyłbym tego młodziaka jak zasuwa na skrzydle. Zmianka w 60-70 min Fatiego i sprawdzić go.

0

@cinero1996 z tego co mi wiadomo to już tego nie ma. Ale możesz sprawdzić w swojej miejscowość. Jeśli nie wykorzystali całej puli jaką mieli na to przeznaczoną to możesz się załapać.

0

@FCMichalo Kojarzycie takie czasy że jak się wybierało składy to nikt nie chciał być ostatni wybrany bo uważano go za najgorszego. Gdybym wybierał drużynę to właśnie Antek byłby ostatnim wyborem.

0

@szkutnik91 A źródło jakieś coś tego ? :D

1

@Ksordius Chciałbym usunąć sobie wspomnienie że oglądałem HP i przeżyć wszystkie części od początku :)

0

Kurs 6.10 na Celte kusi :)

1

Ale by jaja były gdyby Messi faktycznie odszedł, a Barca by wygrała Ligę Mistrzow. Wiem że to niemożliwe, ale no byłoby mega zabawnie.

0

@seba1324 bierz p30 pro w takiej konfiguracji 8GB RAM, 256 GB pojemność

0

@Transu96 nie mam czasu przekopywać się przez stertę wiadomości na LR

0

@BarcaInfo To że Bayernowi tak dobrze poszedł sezon takim ustawieniem, to nie znaczy że również w Barcelonie ten system wypali + trzeba również mieć grajków którzy dobrze zapełnią te pozycje.

0

@Suzu @BarcaInfo podobno będzie tam siedział

1

WAŻNE!
Wyciekło nagranie jak Messi opuszcza Barcelone wraz z Pepem.
Link poniżej.



Złoto w czystej postaci ^^

0

@payn100 Czy tutaj jest napisane że Barcelona ma zapłacić za transfer czy mi już na oczy padło ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?