Maciej061
Dołączył/a: czerwiec 2019
Poznań
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Art Ja mam obecnie Prada Luna Rossa Black. Na zime indelany tylko swoje kosztuje, ale warto sprawdzić.
3
@hayek Oj zgadzam się w 100%, miałem parę lat temu i był to jeden z lepszych perfumów. Bardzo trwały i wyrazisty zapach.
0
Witam serdecznie. Czy udało sie komuś zakupić akcję firmy Kombinat Konopny S.A ?
3
Oby miał mocną głowę i poradzil sobie z tym mentalnie !
1
@FATIlity31 Taśmy Teda Bundy'ego
0
@DaPi aa to przepraszam, mój błąd. Poniedziałki takie są.
0
@LioMessi10 Ja wrzucam Martineza teraz na BR. W miare dobry terminarz mają ;)
0
@Dertinho Wieczsta Kraków
0
@hoeniker A jak sytuacja wygląda z orlikami ? Będzie można grać?
0
@BarcaInfo Czy uważacie że z tym Dembele to będzie taka kicha cały czas ? Czy może dmuchają na zimne i wolą go nie wystawiać w składzie żeby nie złapał kontuzji i mogli go sprzedać w styczniu ?
0
@MesQueUnClub_87 u mnie na PS4 caly czas 100 gb bo się nadpisuje :)
0
Pogrywa sobie ktoś w Cod'a Warzone ?
0
@IronSanHybrid Donna mama es ....
0
@Katalończyk 99 a jak wygląda temat z tymi pakietami np. HBO. Dodatkowo płatne ?
0
Ma ktoś z was Orange Flex ? Działa podobnie jak abonament ? ( chodzi głównie o zasięg, prędkość neta) Kończy mi się właśnie umowa u jednego z operatorów i zastanawiam się nad tym Flexem bo bardzo przyjemnie wygląda brak wiązania się umową na x czasu, ale pytanie czy działa równie dobrze jak wygląda.
3
@kewin https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_159801256082nhSWMrMIRx9G5b0XKdeN.jpg
4
Ja z przyjemnością zobaczyłbym tego młodziaka jak zasuwa na skrzydle. Zmianka w 60-70 min Fatiego i sprawdzić go.
0
@cinero1996 z tego co mi wiadomo to już tego nie ma. Ale możesz sprawdzić w swojej miejscowość. Jeśli nie wykorzystali całej puli jaką mieli na to przeznaczoną to możesz się załapać.
0
@FCMichalo Kojarzycie takie czasy że jak się wybierało składy to nikt nie chciał być ostatni wybrany bo uważano go za najgorszego. Gdybym wybierał drużynę to właśnie Antek byłby ostatnim wyborem.
0
@szkutnik91 A źródło jakieś coś tego ? :D
1
@Ksordius Chciałbym usunąć sobie wspomnienie że oglądałem HP i przeżyć wszystkie części od początku :)
0
Kurs 6.10 na Celte kusi :)
1
Ale by jaja były gdyby Messi faktycznie odszedł, a Barca by wygrała Ligę Mistrzow. Wiem że to niemożliwe, ale no byłoby mega zabawnie.
0
@seba1324 bierz p30 pro w takiej konfiguracji 8GB RAM, 256 GB pojemność
0
@Transu96 nie mam czasu przekopywać się przez stertę wiadomości na LR
0
@BarcaInfo To że Bayernowi tak dobrze poszedł sezon takim ustawieniem, to nie znaczy że również w Barcelonie ten system wypali + trzeba również mieć grajków którzy dobrze zapełnią te pozycje.
0
@Suzu @BarcaInfo podobno będzie tam siedział
1
WAŻNE!
Wyciekło nagranie jak Messi opuszcza Barcelone wraz z Pepem.
Link poniżej.
Złoto w czystej postaci ^^
0
@payn100 Czy tutaj jest napisane że Barcelona ma zapłacić za transfer czy mi już na oczy padło ?
0
Van De Beek blisko UTD
https://transfery.info/aktualnosci/manchester-united-kupuje-van-de-beeka/139709