2

I tak lepsze USA, aniżeli Japonia, Korea, Chiny itp. Klimat lepszy, a i zawodnicy sprawiają wrażenie lepiej odbierających te wyjazdy w kwestii turystycznej.
No i w ogóle Stany za mega;)

0

Larsson miał 33 lata przychodząc do FCB, a Eto`o to w zasadzie nie wiadomo ile ma. Pozornie 34, ale swego czasu Mourinho przypadkiem głośno powiedział to, co wszyscy wiedzą-afrykańscy gracze mają na potęgę fałszowane metryki.

0

Adidas robił tak od zawsze...

6

W środku lata życie w Hiszpanii zaczyna się wieczorem, wiec ta godzina nie boli.

1

Długo wstrzymywałem się z opinią dotycząca naszych koszulek, bo zawsze w czasie rozgrywek przedsezonowych dopiero możnabyło się jakoś do nich odnieść. Teraz po wielu ujęciach i zdjęciach mogę stwierdzić, że to nie są stroje Barcelony!!

0

A do tego, w odróżnieniu od komercyjnych nadawców, TVP żyjąca z abonamentu pozwoli nam cieszyć się długim wieczorem z La Liga bez reklam.

0

Też uwielbiam. Cisza, spokój, tylko FCB i ja:) Choć ostatni sezon w tej kwestii był fatalny. W ogóle coraz trudniej o dobre godziny dla FCB i Realu, odkąd Chińczycy zaczęli mieszać rynkiem.

1

Na filmie przygotowanym na jego prezentację widać Ardę bez brody. Wygląda bardziej jak Tiago Mendes.

0

Intelektualnie dożywotnio...

0

Nie takich zakapiorów udawało się ujarzmić w tym klubie. Sam ciarki czułem na myśl, że przychodzi do nas Mascherano, Suarez, niegdyś Zlatan. Szatnia miała być zniszczona, na boisku miały się dziać dantejskie sceny. Nic takiego nie miało miejsca...
Zresztą sam Lucho święty nigdy na boisku nie był.

0

Ter Stegen to jest bomba transferowa!! Fantastyczne umiejętności, styl gry niczym wspomniany Valdes, bardzo młody wiek a już był silnym ogniwem drużyny zwyciężającej LM. Chłopak jak to Niemiec jest pewien siebie, a na pozycji bramkarze to szalenie istotne...
Bravo to transfer na kilka chwil, Ter Stegen to transfer na wieki!

0


Coś Generał przesadził z piciem na moje oko i usiadł niezbyt bezpiecznie. Iniesta tez dostał "burę".

0

Nie przesadza. Pamiętasz jak Real odpadał kilka lat z rzędu w 1/8? A odpadał dlatego, że zajmował 2. miejsce w grupie i miał gorszy układ przy losowaniu. Nie przesadzajmy więc z tym super układem każdorazowym Madrytu. Np. sezon 04/05-Bayer, 05/06-Lyon, 06/07-Lyon, 08/09-Juventus. A zanim napiszesz mi, że Real sam sobie był winien i że te drużyny były słabe mimo wszystko, to przeanalizuj ich składy.

Wniosek-gadanie o łatwych grupach Realu jest komiczne.

2

Dobrze, że Wengera nie było w okolicy, bo by pewnie kilka kontraktów podsunął do podpisania.

0

Benitez... Real jest pod ścianą czy co? Jak można zamienić Carlo na tego trenera?
Ogolnie cieszy mnie pobyt Carlo w Realu-mega poukładany gość!

0

Ra zw życiu na meczu FCB byłam. Widziałem symptomatyczne rzeczy dla tego pokolenia: babol Valdesa, dośrodkowanie Puyola z prawego skrzydła (grał jako prawy obrońca) i gol Xaviego. Ale ten Xavi miał przegląd pola!! Z górnych sektorów CN wyglądało to cudownie. Geniusz!
Barca-Depor 2007-był ktoś?:)

1

Ten gówniany monitorek z reklamami mogli na twarzy Generała zainstalować.

0

Czyli masz zdanie na jego temat nie widząc jego ostatniego meczu, o czym piszesz.

0

Ten Madryt mu nie leży zbytnio, bo to dobry sędzia. Mógłby GD gwizdać. A tak lipa...

0

O, widzę, że zamiast FCB oglądałeś niedzielny pojedynek Cordoba-Rayo!

3

Pan Sławek w C+ już w niedzielę to wiedział;)

0

Ty mówisz, że wyszedł na półtorej godziny, ja mówię, że zostawił na półtorej godziny swojego syna w najpiękniejszym dniu jego życia...
I tym zasadniczo się różnimy-dla Ciebie tylko, dla mnie aż. Nawet jakby sam Leo Messi grał w meczu, to wesela mojego dziecka bym nie opuścił.

3

To znaczy, że ma w d... rodzinę, która jest najważniejsza. Za kilka lat to ta rodzina będzie go trzymać za rękę, gdy będzie umierać, a nie lokalna drużyna.

0

Tu też "tylko" nogę dołożył?

0

Masz rację, choć jego nota znacznie zjechała po legendarnym wyrzućcie piłki z autu w 94. minucie. Ale ogólnie genialny gracz...

0

Słuszna uwaga. Idiotyzmem byłoby granie na pałę przy wyniku de facto 5-1.
Ps. Lubię czytać Twoje komentarze, ale za zwrot "cofnęli się do tyłu" nie pozdrawiam:P

0

Trzeba wygrać ew Madrycie. Mniej stresu w ostatniej kolejce a i szkoda byłoby wyrzucić Depor do drugiej ligi. Taki klub na to nie zasługuje.

0

Ja tez pamiętam trzy błędy sędziego na cztery gole w pierwszym meczu. Ale nic to-nam tez czasami mniej czy bardziej świadomie pomagano.

0

Nie można. to jest geniusz, który powinien trafić do nas parę lat temu prosto z Ajaxu!! A były takie ploty wiele lat temu...
Jak dla mnie najlepszy transfer w linii ataku od wielu lat!

1

Pedro-super rezerwowy-to po pierwsze. Po drugie-kandydat na prawą obronę w razie odejścia Alvesa:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?