0

Przecierz jak przyjdzie Luis Suarez to kto będzie grał na środku ataku? Wtedy Leo będzie musiał iść na skrzydło lub Barcelona zacznie grać 2 napastnikami

0

i bardzo dobrze że barca żąda przeprosin.

0

Bardzo szkoda Meksyku Giovani piękna bramę walną.

1

Dopiero zauważyłem że Suarez ma uszy jak elf ;) XD

0

Wygląda jak orginal :)

0

no nie wiem w drużynie Argentyny trener nie panuje nad zawodnikami którzy go zwyczajnie ignorują np Messi który wraz z Aguero zmienili taktykę bez zgody trenera z 5-3-2 na 4-3-3 bo zwyczajnie im to nie pasowalo.

0

Być może ale podoba mi się to jak gra Kostaryka oni poprostu cieszą się graniem a Greków nie lubię dla tego że mają farta np. z WKS weliminowali ich tylko dzięki karnemu a WKS było jedną z drużyn która grała najlepiej w fazie grupowej. Bardzo mi szkoda Ivoryjczyków.

0

Ok dzieki :)

0

Nie wiem nie oglądam Grecji ale po przerwie przyjże mu się uważniej :)

4

Oby Grecy nie przeszli potwornie ich nie lubie

0

Może ktoś powiedzieć jak tam przebieg meczu bo dopiero włączyłem.

4

Szkoda Meksyku

0

z tak grającym Jamesem Brazylio może odpaść

0

ale Falcao moim zdaniem bardzo osłabł po tym transferze do monaco i ta kontuzja spowoduje że będzie długo wracał do najwyrzszej formy

0

mało kto

0

Można zamiast Marquinhosa kupić zawsze świetnego Digne

0

Masz w 100% racje z tym Moratą ale Falcao dla Realu tani nie będzie.

0

Ale nawet jak Benzema nie gra to jest jeszcze Morata ;)

2

Czemu Zubi nie zwraca uwagi na Inigo Martineza?

0

Nie rozumiem tych plotek o Falcao. Na co on Realowi skoro mają świetnego Benzemę

0

I jestem teraz ciekawy jakie są miny tych którzy mówili już o meczu Brazylia - Urugwaj :)

0

No i mamy nowego króla strzelców :)

1

Boże za 60 mln to kupimy Jamesa który chwile temu bramkę top 5 turnieju strzelił ;) XD

0

To nic znam osoby które np zamiast Sirigu mówią Sirdżu. XD

0

Kroos jest świetny ale dlaczego wszyscy uczepili się Alexisa który teraz jest poprostu w zaj****tej formie

0

Kolejna osoba która nie docenia Kolumbi

0

Teraz Brazylia prawdobodobnie będzie grala z Kolumbią tam myślę że będzie podobny scenariusz

0

Wielkie probsy dla Chille naprawde pokazali się ze świetnej strony szkoda mi ich.

0

Czy nie lepiej kupić Inigo Martineza i digne ?

2

Nareszcie zrozumieli że Alexis zjada ( nie tak jak Suarez ) Pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?