Maciek10986
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecierz jak przyjdzie Luis Suarez to kto będzie grał na środku ataku? Wtedy Leo będzie musiał iść na skrzydło lub Barcelona zacznie grać 2 napastnikami
0
i bardzo dobrze że barca żąda przeprosin.
0
Bardzo szkoda Meksyku Giovani piękna bramę walną.
1
Dopiero zauważyłem że Suarez ma uszy jak elf ;) XD
0
Wygląda jak orginal :)
0
no nie wiem w drużynie Argentyny trener nie panuje nad zawodnikami którzy go zwyczajnie ignorują np Messi który wraz z Aguero zmienili taktykę bez zgody trenera z 5-3-2 na 4-3-3 bo zwyczajnie im to nie pasowalo.
0
Być może ale podoba mi się to jak gra Kostaryka oni poprostu cieszą się graniem a Greków nie lubię dla tego że mają farta np. z WKS weliminowali ich tylko dzięki karnemu a WKS było jedną z drużyn która grała najlepiej w fazie grupowej. Bardzo mi szkoda Ivoryjczyków.
0
Ok dzieki :)
0
Nie wiem nie oglądam Grecji ale po przerwie przyjże mu się uważniej :)
4
Oby Grecy nie przeszli potwornie ich nie lubie
0
Może ktoś powiedzieć jak tam przebieg meczu bo dopiero włączyłem.
4
Szkoda Meksyku
0
z tak grającym Jamesem Brazylio może odpaść
0
ale Falcao moim zdaniem bardzo osłabł po tym transferze do monaco i ta kontuzja spowoduje że będzie długo wracał do najwyrzszej formy
0
mało kto
0
Można zamiast Marquinhosa kupić zawsze świetnego Digne
0
Masz w 100% racje z tym Moratą ale Falcao dla Realu tani nie będzie.
0
Ale nawet jak Benzema nie gra to jest jeszcze Morata ;)
2
Czemu Zubi nie zwraca uwagi na Inigo Martineza?
0
Nie rozumiem tych plotek o Falcao. Na co on Realowi skoro mają świetnego Benzemę
0
I jestem teraz ciekawy jakie są miny tych którzy mówili już o meczu Brazylia - Urugwaj :)
0
No i mamy nowego króla strzelców :)
1
Boże za 60 mln to kupimy Jamesa który chwile temu bramkę top 5 turnieju strzelił ;) XD
0
To nic znam osoby które np zamiast Sirigu mówią Sirdżu. XD
0
Kroos jest świetny ale dlaczego wszyscy uczepili się Alexisa który teraz jest poprostu w zaj****tej formie
0
Kolejna osoba która nie docenia Kolumbi
0
Teraz Brazylia prawdobodobnie będzie grala z Kolumbią tam myślę że będzie podobny scenariusz
0
Wielkie probsy dla Chille naprawde pokazali się ze świetnej strony szkoda mi ich.
0
Czy nie lepiej kupić Inigo Martineza i digne ?
2
Nareszcie zrozumieli że Alexis zjada ( nie tak jak Suarez ) Pedro