Xavi moj drogi juz sie wypalil i nie powiesz mi ze nie, nie ma juz w nim tej energi,tego zapalu, jak ma pilke to tak jakby byl juz zmeczony i nie dziwie sie ze poszedl do kataru, emeryturka sie szykuje. Na miejsce Xaviego jest juz Rakitic
Szczerze? To ja bym Reusa bardzo chętnie u nas widział bo koleś ma głowę do gry a nam brakuje kreatywności. Mamy Rakiticia który jest świetny ale Iniesta czy Xavi to już nie ci sami piłkarze co kiedyś. I w ogóle to wolałbym aby Bravo bronił w Lidze Mistrzów, co sądzicie?
0
Xavi moj drogi juz sie wypalil i nie powiesz mi ze nie, nie ma juz w nim tej energi,tego zapalu, jak ma pilke to tak jakby byl juz zmeczony i nie dziwie sie ze poszedl do kataru, emeryturka sie szykuje. Na miejsce Xaviego jest juz Rakitic
1
Chyba nie widziałeś w jakiej Blaugrana jest formie, po tym co widziałem w ćwierćfinałach z PSG nie boje sie juz zadnego przeciwnika.
0
Szczerze? To ja bym Reusa bardzo chętnie u nas widział bo koleś ma głowę do gry a nam brakuje kreatywności. Mamy Rakiticia który jest świetny ale Iniesta czy Xavi to już nie ci sami piłkarze co kiedyś. I w ogóle to wolałbym aby Bravo bronił w Lidze Mistrzów, co sądzicie?