podoba mi sie moze i jest to mecz z PSG i nie ma czasu na kombinowanie, ale nie rozumiem was gdy byl martion caly czas byla ta sama 11nastka a teraz jest rotacja to narzekacie troche wiary ja LE bd. ocenial dopiero pod koniec nastepnego sezonu.
smieszny jestes kolego a mi sie podobaja te rotacje wkurza mnie tylko ze busqets caly czas gra a nic nie robi. wkoncu barca zacznie grac cos innego i to tutaj chodzi bo kazdy potrafi grac na tiki srake ,
i mowi to fan barcelony.?
kazdy mowi neymar nurkuje, messi sie skonczyl, a to gowno prawda gdy neymar ciagnie reprezentacjie brazli to ludzie mowia ze caly zespol a tylko on zdobywa bramki, a za to gdy messi nie strzeli bramki to juz sie konczy przypomina ze to messi bije wszystkie rekordy nie ronaldo
podoba mi sie moze i jest to mecz z PSG i nie ma czasu na kombinowanie, ale nie rozumiem was gdy byl martion caly czas byla ta sama 11nastka a teraz jest rotacja to narzekacie troche wiary ja LE bd. ocenial dopiero pod koniec nastepnego sezonu.
Jesteś idiotą. ;/ Gdy był Martino mówiliście że nie ma rotacji cały czas ten sam skład Teraz mamy LE i przegraliśmy 3 i płaczecie?
trochę wiary, chcialbym zeby barca wygrywala wszystko ale nie bd. go odrazu skreslal
smieszny jestes kolego a mi sie podobaja te rotacje wkurza mnie tylko ze busqets caly czas gra a nic nie robi. wkoncu barca zacznie grac cos innego i to tutaj chodzi bo kazdy potrafi grac na tiki srake ,
i mowi to fan barcelony.?
kazdy mowi neymar nurkuje, messi sie skonczyl, a to gowno prawda gdy neymar ciagnie reprezentacjie brazli to ludzie mowia ze caly zespol a tylko on zdobywa bramki, a za to gdy messi nie strzeli bramki to juz sie konczy przypomina ze to messi bije wszystkie rekordy nie ronaldo
Komentarze
2
podoba mi sie moze i jest to mecz z PSG i nie ma czasu na kombinowanie, ale nie rozumiem was gdy byl martion caly czas byla ta sama 11nastka a teraz jest rotacja to narzekacie troche wiary ja LE bd. ocenial dopiero pod koniec nastepnego sezonu.
0
smieszny jestes kolego a mi sie podobaja te rotacje wkurza mnie tylko ze busqets caly czas gra a nic nie robi. wkoncu barca zacznie grac cos innego i to tutaj chodzi bo kazdy potrafi grac na tiki srake ,
0
a skad mam takie rzeczy wiedziec.? !
nie mow do mnie jak do mamy
to jaki kolwiek link mi dajcie
0
da ktos link po polsku bo nie moge znalesc.?
0
i mowi to fan barcelony.?
kazdy mowi neymar nurkuje, messi sie skonczyl, a to gowno prawda gdy neymar ciagnie reprezentacjie brazli to ludzie mowia ze caly zespol a tylko on zdobywa bramki, a za to gdy messi nie strzeli bramki to juz sie konczy przypomina ze to messi bije wszystkie rekordy nie ronaldo
5
no właśnie nie do konca zlota pilka, bo suraze nie dostal nominacji.?
wniosek taki ze nie zlota pilka czyni z cb. najlepszego pilkarza
2
podoba mi sie moze i jest to mecz z PSG i nie ma czasu na kombinowanie, ale nie rozumiem was gdy byl martion caly czas byla ta sama 11nastka a teraz jest rotacja to narzekacie troche wiary ja LE bd. ocenial dopiero pod koniec nastepnego sezonu.
1
Jesteś idiotą. ;/ Gdy był Martino mówiliście że nie ma rotacji cały czas ten sam skład Teraz mamy LE i przegraliśmy 3 i płaczecie?
trochę wiary, chcialbym zeby barca wygrywala wszystko ale nie bd. go odrazu skreslal
0
smieszny jestes kolego a mi sie podobaja te rotacje wkurza mnie tylko ze busqets caly czas gra a nic nie robi. wkoncu barca zacznie grac cos innego i to tutaj chodzi bo kazdy potrafi grac na tiki srake ,
0
i mowi to fan barcelony.?
kazdy mowi neymar nurkuje, messi sie skonczyl, a to gowno prawda gdy neymar ciagnie reprezentacjie brazli to ludzie mowia ze caly zespol a tylko on zdobywa bramki, a za to gdy messi nie strzeli bramki to juz sie konczy przypomina ze to messi bije wszystkie rekordy nie ronaldo