0

Brawo Barca nie ma to jak dobrze rozpoczac Sezon!!Brawo Pep i spółka sprzedajcie jeszcze Messiego do Milanu za 10 mln. to wygracie lige....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?