Nie pamietam kto to mówił ale zacytuję: "Jak to możliwe, ze plebiscyt wygrywa zawodnik drużyny, która przegrała z 4 bramkami i 2 asystami, a nie zawodnik drużyny wygranej z 5 bramkami i 3 asystami"
Ok, może Busquets nie robi tego tak często - zły przykład... Dam inne porównanie:
- Pepe depcze Messiemu po ręce - afera! Jak śmie! Drań, chuligan, idiota
- Busquets depcze Pepe po twarzy - praktycznie nic...
Komentarze
0
Juz go tak nie broń bo widać ze nadepnął... :)
0
Nie pamietam kto to mówił ale zacytuję: "Jak to możliwe, ze plebiscyt wygrywa zawodnik drużyny, która przegrała z 4 bramkami i 2 asystami, a nie zawodnik drużyny wygranej z 5 bramkami i 3 asystami"
Sorry jeśli pomyliłem ilośc asyst
0
Ok, może Busquets nie robi tego tak często - zły przykład... Dam inne porównanie:
- Pepe depcze Messiemu po ręce - afera! Jak śmie! Drań, chuligan, idiota
- Busquets depcze Pepe po twarzy - praktycznie nic...
0
Gościu serio nie wyczules ironi?
0
Uśmiech = Radość z braku Messiego w pierwszej trójce!
7
W Barcelonie
4
Dla tych co tak wychwalają ter Stegena, a krytykują Bravo, bo zrobił jeden błąd:
•
•
•
We wszystkich przypadkach broni oczywiście ter Stegen :)
3
Czas pokaże
2
Uważam, ze czas Casillas juz sie po prostu skończył
2