0

Nie ma co przekreślać Hiszpanów. Niemcy tracąć bramke jako pierwsi przegrali mecz z Serbią. Grająć z Anglią lub Argentyną byli lepsi ale moim zdaniem wynikało to błędów taktycznych tych drużyn i złego ustawienia. NIemcy grają 5 zaw. w pomocy i np. nad Argentyną mieli tam bardzo dużą przewage. Jedynie Mascherano grał bardziej defensywnie bo Rodriguez i Di Maria grali bardziej ofernsywnie także przez to szły kontry. Maradona też nie jest jakimś wybitnym trenerem i wiele opiera na swojej charyzmie. Myśle, że jakiś dobry trener np. Hiddink mógłby zdobyć z Argentyną nawet złoto, bo potencjał mają ogromny ale go nie wykorzystują i wynika to ze złego ustawienia. Hiszpania lepiej niż Argentyna operuje piłką, zawodnicy są bardziej zgrani, obrona i bramkarz jest zdecydowanie solidniejsza niż Anglii i Argentyny. Pamiętamy jak na Euro 2008 zagrała Hiszpania gdzie Aragones ustawił ich tak, że w Niemczech musiał wyprowadzać piłke Mertesacker a Xavi to z pewnością nie jest :P tak więc myśle ze nie ma co skreslac Hiszpanii bo naprawde, jeśli zagrają dobry mecz to jest szansa awansować do finału. Dodatkowym plusem będzie to, że nie zagra Mueller.

0

Mecz w rewanżu pewnie będzie wyglądał jak ost 15 dzisiaj. Pep zawalił trochę sprawę, bo po 1-wszej połowie mógł ustawić zespół na kontre, a tymczasem to nam 2 razy z kontry Inter strzelił bramkę. Myślę, że ust tak jak w Gran Derbi byłoby odpowiednie i przyniosło bardziej korzystny wynik. Trzeba jednak oddać Mourinho, że dobrze ustawił zespół. Inter grał agresywnie w odbiorze i potem prosta piłka w przód na Eto'o i Milito, a w akcje właczał sie Sneijder i boczni obrońcy(szczególnie Maycon). Barca wymieniła ponad 500 podań przy 180 Interu, ale większość z nich były to podania w poprzekm który nic nie wnosiły. Swoją rolę odegrał też arbiter, który podyktował karnego i nie dał żółtej kartki Mayconowi [a chyba był zagrozony i nie mogłby wystapic w rewanzu (faul na Pedro przy linii)]. Co do rewanżu to bądźmy optymistami. Pep z reguły nie popełnia tych samych błędów 2 razy. Szybko strzelony gol doda Barcie skrzydel i mysle ze wszyscy bedziemy zadowoleni po rewanzu. Dziwią troche zmiany bo nie wiem czemu ani Bojan ani Henry nie weszli a Keita był wybitnie do zmiany. A sytuacje jakieł miał Pique Henry mógłby zamienic na bramki. Visca el Barca !!!! Vamos Barca !!!!

0

Na Nasriego trzeba będzie uważać ale Maxwell myślę, że da rady najwyżej kosztem ofensywy. Uważam, że Barca powinna grać jak najwięcej dołem i to pod Sola Campbella bo jak wiemy już nie jest zbyt szybki i napewno każdy z ofensywnych graczy jest od niego wyraźnie szybszy bo w pojedynkach główkowych tylko Ibra mógłby powalczyć z nim. W 1/8 z Porto Arsenal nie grał jakichś cudów, nawet więcej to Porto atakowało a Arsenal kontrowal i wykorzystywał mase błedów Porto. Myśle ze jaki ich się bardziej przyciśnie to jest duża szansa, że popełnią jakichs bład. Trzeba jednak bardzo uważać na kontry bo bardzo szybko je wyprowadzają, ale bądzmy dobrej myslij. Ja obstawiam zwyciestwo i to roznica co najmniej 2 bramek. Visca el Barca.

0

Ibra za Keite bo Inieste ciągnie do środka i tam z Xavim robią młynek z głowy Alonso i Diarre a Keita słabo dziś, dużo niedokładnych podań i wolno rozgrywa a Ibra się przyda bo umie sie zastawic i bedzie mozna pilke blizej bramki realu potrzymac , a Messi na skrzydło niech tam coś pogra bo Arbeloa ma zolta

0

nie zapominam o R10, poprostu napisałem o graczach, którzy siłowo wykonywali rzuty wolne tak jak Ibra , mozna jeszcze było wspomniec o Koemanie. Ronnie w przeciwienstwie do nich strzelal technicznie z reguly nad murem.

0

Ta bramka co Pirlo zdobył ostatnio w Madrycie to piłka leciała z prędkością 124 km/h , a strzał Ibry wydawał mi się o wiele mocniejszy, ale może pozory mylą. Ostatnio kto tak mocno uderzał wolne w Barcie to chyba van Bronchhorst albo de Boer. Z taką siła Zlatan nie musi nawet uderzać nad murem, wystarczy obok to i tak będzie bardzo groźne.

0

Valencia - Real - 2-0 do połowy, oby tak dalej a jutro jeśli wygramy to możemy świętować tytuł i bardzo dobrze bo moglibyśmy się skupić na Pucharze Króla i LM i szczególnie przed finałem LM najważniejsci zawodnicy mogliby odpoczać a pograliby zmiennicy, Manu nie ma takiej komfortowej sytuacji jak my bo L'pool cały czas ich naciska. Visca el Barca

0

no trzeba kupić środkowego napastnika, skrzydłowego i bocznego obrońce najlepiej takiego żeby mógł grać na prawej i lewej stronie tak jak Zambrotta jak był

0

może Barca sie odwoła od kartki Abidala bo faulu tam nie było. A co do Alvesa to od tego sezonu obowiązuje to, że za żółte sie nie pauzuje w finale czy od przyszłego sezonu to wchodzi.? I tak nie jest żle mamy finał i póki co nie ma się co martwić , a z nimi powinno się Barcie grać łatwiej niż z Chel$ea. Visca el Barca !!!!

0

jesli Henry nie moglby zagrac to lepiej grać chyba 3-5-2 z dwójką defensywnych pomocników Toure i Keita + Xavi, Iniesta, Busquets albo Eidur i w ataku Eto'o , Messi

0

no niestety ale chyba Abidal - Pique to jedyna rozsądna para stoperów. Na lewej obronie proponowałbym Keite bo Sylivinho nie wytrzyma 90 minut w takim tempie na SB. Miejmy nadziej, że moze Marquez ma jakiś lżejszy uraz chociaz po tym jak to wygladalo to raczej ten wariant jest mało prawdopodobny no ale zobaczymy.

0

Valencia znowu nie gra jakiegoś wyszukanego futbolu poza tą akcją w końcówce lecz tam zawalili Alves do spółki z Puyolem a tak to graja dluga pilke na Ville i pomocnicy wchodza na odbite pilki. Wystarczy uspokoic gre i wszystko powinno byc OK. Zobaczcie ze gdy Barca podchodziła pressingiem to sie gubili tylko niestety Messi 2 razy zgubil pilke a raz Eto'o minimalnie obok slupka uderzył.

0

Henry za Keite - Iniesta do pomocy , Toure za Busquetsa i Marquez za Puyola bo dzis gra kiepsko

0

ja osobiście oddałbym go do Bayernu dopłacił pare milionów i wziął Ribery'ego.

0

moze w Anglii sa podatki wyzsze i te 180kŁ ktore zarabia to jest bez odliczenia podatku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?