Hah, messi nie ma zadnego dryblingu! Obiega poprostu szybko zawodnikow, a Ronaldo to az milo patrzec jak ich skreca..:) Ronaldo 100 razy lepszy..:) Hala Madryt!!!
Hah, messi nie ma zadnego dryblingu! Obiega poprostu szybko zawodnikow, a Ronaldo to az milo patrzec jak ich skreca..:) Ronaldo 100 razy lepszy..:) Hala Madryt!!!
Komentarze
0
Hah, messi nie ma zadnego dryblingu! Obiega poprostu szybko zawodnikow, a Ronaldo to az milo patrzec jak ich skreca..:) Ronaldo 100 razy lepszy..:) Hala Madryt!!!
0
Heh, UDALO im sie wygrac 3 tytuly i beda to wspominac przez najblizsze stulecie, nie, nie, zal mi was..:/
A Real moze robis ze swoimi pieniedzmi co chce..;)
0
Dobrze ze juz sie starzeje..;)
0
Dobrze ze juz sie starzeje..;)
0
Heh, UDALO im sie wygrac 3 tytuly i beda to wspominac przez najblizsze stulecie, nie, nie, zal mi was..:/
A Real moze robis ze swoimi pieniedzmi co chce..;)
0
Hah, messi nie ma zadnego dryblingu! Obiega poprostu szybko zawodnikow, a Ronaldo to az milo patrzec jak ich skreca..:) Ronaldo 100 razy lepszy..:) Hala Madryt!!!