MadridNaZawsze
Dołączył/a: kwiecień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możliwe, że ZZ coś zmienił w taktyce+ Valverde dał waszym piłkarzom takiego kopa, że wyszli potrójnie zmotywowani, albo rzeczywiście padli ze zmęczenia w co mi też się nie chce wierzyć. No ale ważne, że pieniążki na konto wpadają.
1
Nie Benzema- Karim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Bo co, prowokuje cię? Zaatakowałem kogokolwiek z was? Nie, ale za to ty pokazujesz klasę i szacunek do innych ludzi.
2
Chyba typie nie zrozumiałeś.
1
nic dziwnego, że Real gra z takim zaangażowaniem, jak jest taka cisza na stadionie że pewnie słychać każdy szept.
17
80 tyś ludzi na trybunach a cisza jak na orliku, ehh
0
ten paulinho to ma większego farta niż cały Real w tamtym sezonie, co za typ...
0
Czemu mielibyśmy płakać?
3
W sumie uśmiechnąłem się z tych pojazdów po Benzemie. To jest dramat co on gra w tym sezonie.
0
To akurat prawda
0
Kurde totalnie posmarowane przez Pereza.
0
XD, aż śmiechłem. Perfekcyjne użycie tego wyrażenia.
0
To pojechałeś typie... Jeżeli myślisz, że każdy jest jak ty i pluje nienawiścią na prawo i lewo to gratuluje. Odpowiadając na twój komentarz- uważam, że ci kibice Realu, którzy jak to ująłeś "nienawidzą" Barcy nie robią tego z powodu upokorzeń tylko z hipokryzji zawodników (Pique, Alba, Suarez), symulek i takich ludzi jak ty, którzy plują na rywala dając przepiękną reklamę strefy kibicowskiej Barcelony.
Żeby nie było, zdaję sobie sprawę że oba obozy nigdy nie będą ze sobą sympatyzować, ale ta twoja "nienawiść" jest obecna tylko i wyłącznie pośród dzieciaków i głupich dorosłych z IQ poniżej 70. Prawdziwy kibic nie nienawidzi rywala, tylko potrafi docenić jego obecność. Czym była by Barca gdyby nie Real, albo odwrotnie? Takim Bayernem albo Juve- owszem to są wybitne kluby, ale nie mają tego "czegoś". U nas jest rywalizacja napędzająca poziom sportowy do granic możliwości ale tylko tacy kibice jak ty tego nie widzą. Wolą za to wszędzie widzieć spiski, przekupstwa, matactwa itp. Oba kluby robią przekręty, obie drużyny symulują na potęgę, obie drużyny mają gdzieś nietykalność sędziego i oblatują go jak muchy.
Miłości między nami nigdy nie będzie ale ta "nienawiść" jest chora i gardzę osobami zarówno jak i z mojego obozu kibicowskiego jak i z twojego którzy plują na rywali nie widząc tych samych rzeczy, które robi jego klub.
0
XD. Obecnie Beskitas ograłby Real, więc koleś się opanuj z tą nienawiścią.
0
Ciężko panować nad takim notatnikiem jakim jest RM.pl, taka nowoczesna strona.
0
W ogóle tutaj 40% użytkowników nie nazywa Realu "białymi prześcieradłami". Pogódź się z tym, że większość kibiców Barcy i Realu to zaślepione dzieci lub głupi dorośli, którzy nie znają się na piłce- zero szacunku do takich kibiców, których jest pełno.
Oczywiście nie mówię o każdym więc się nie rzucaj.
0
I tak wygracie, w meczach z Valencia zawsze udaje się Barcy wymęczyć zwycięstwo, zawsze. Jeden przebłysk Messiego lub Suareza i po meczu.
1
W sumie zabawne jest to wasze plucie, że real znów dostanie ogórki w 1/8. Cały czas gadacie, że od zawsze losowania są ustawione pod real itp itd. A tak naprawdę to oprócz mega fartownego sezonu 15/16 to trafiają normalnie, raz na mocniejsze, a raz na słabsze kluby. W tamtym sezonie drabinka złożona z Napoli, Bayernu i Atleti chyba nie była taka ogorkowa, no nie? Ciekaw tez jestem co mówiliscie jak losowane były grupy na Lm. Rzeczywiście Sporting, Olimpiakos to są potęgi, a Perez specjalnie przekupił UEFE Żeby wylosować cięższą grupę, aby mieć alibi na przyszłe losowania.
Szczerze mówiąc do niedawna myślałem, że Barca ma bardziej racjonalnych i mniej zaślepionych nienawiścią kibiców niż Real, ale cóż chyba jednak oba obozy kibicowskie są siebie warte...
0
słaba gra, słabą grą ale spokojnie punkciki wpadają, nie to co w Realu gdzie i gra słaba i punkty średnio wpadają.
0
http://aliez.me/live/pi5hfjf5y78hdsss/
1
to akurat norma, od dawna decyduje tu medialność i nie ma co się oburzać bo wiadomo, że ZP wygra Ronaldo. Pomijam to, że gość nie zasługuje na top 50 teraz ale tak jak mówiłem- medialność i trofea drużynowe.
0
co za ignorant, typowe dziecko
0
wpisz meczosy.pl
0
Barca bez Realu i odwrotnie stały by się takim PSG. Wygrywali by co roku podwójną koronę, ale z braku rywalizacji na domowym podwórku o LM możnaby było tylko pomażyć.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
messi strzela pomiędzy nogami obrońców co 4 gol
0
Sport i Mundo
klasa