6 sierpnia 2011, 10:26
1
Jaką prawdę? kadra to jest kadra a nie barcelona... Ramos, Casillas, Xabi bez nich też by sie udało? watpie.
29 listopada 2010, 18:07
hahaha ;] katallonczyk16 a kto niby jest tym homoseksualista w realu ? ahahahah nie no nie moge.... mowi wam cos "Pique" ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Jaką prawdę? kadra to jest kadra a nie barcelona... Ramos, Casillas, Xabi bez nich też by sie udało? watpie.
1
hahaha ;] katallonczyk16 a kto niby jest tym homoseksualista w realu ? ahahahah nie no nie moge.... mowi wam cos "Pique" ?
1
hahaha ;] katallonczyk16 a kto niby jest tym homoseksualista w realu ? ahahahah nie no nie moge.... mowi wam cos "Pique" ?
1
Jaką prawdę? kadra to jest kadra a nie barcelona... Ramos, Casillas, Xabi bez nich też by sie udało? watpie.