0

Za nakładke ty chcesz dawać czerwoną kartkę ? Ale ok , pomińmy kwestie tego czy powinien dostać żółtą czy czerwoną mi chodzi o zachowanie alvesa (jego zachowanie wskazywało na to jakby ktoś mu nogę urwał , a wiadomo że kontakt miedzy jego noga , a nogą pepe był zerowy ) Weź nie żartuj z tymi symulkami Realu , w tamtym czasie większość Oscarów powinna dostać barcelona , juz pomijajac symulki ów wyżej wymienionej świetej trójcy zapomniałem dodać mega brutalny faul na Jordi Albie

jak to skomentujecie ? a jeżeli tutaj są osoby które mają amnezje lub alzheimera to wstawię kilka linków zobaczcie i później dalej możemy rozmawiać .
,
,
, a tu dla kogoś kto mówił ze Neymar w tym roku nie symulował
,
czekam na dalsze komentarze .

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?