Madridista22
Dołączył/a: marzec 2012
Lublin
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Weniu5,
sam nie zasługujesz na szacunek. Nie Tobie jest pisane decydować o tym kto na niego zasługuje, a kto nie...
0
Nie rozumiem komentarzy typu: "ale nikt wam go nie sprzeda", przecież został poproszony o to żeby podał jednego piłkarza, którego kupiłby gdyby mógł. Przecież nie mógł odpowiedzieć "nikogo".
0
juliancarax,
u Ciebie widać brak mózgu i życia prywatnego...
0
Naprawdę imponujące. Wszystko wygląda poza boiskiem inaczej w każdym klubie. Wierzę, że im się uda we wtorek z Milanem chociaż z uwagi na mój nick nie powinienem. VeB !
0
Subiektywne opinie redaktorów katalońskiego Sportu. Nie wiem jak ktoś może jeszcze wierzyć hiszpańskim gazetom.
0
Jeżeli ktoś nie strzela bramek to nigdy nie będzie aż tak doceniany jak zawodnicy z ataku. Smutna prawda.
0
luki6262,
nie wiem czyje zagranie 45 sekunda tego filmiku bardziej porównuje do MMA, bo Busquets tam nieźle się łokciem namęczył żeby Pepe przepchnąć.
0
juliancarax,
ile osób mówiło Ci, że jesteś idiotą?
0
Prawda wyszła na jaw to już spina...
0
Według wielu z Was wczorajszy mecz miał skończyć się manitą...
Pozdrawiam
0
Jeszcze 87 lat do przyznania nagrody??
0
piachuFCB,
raczej zagra Albiol, bo ostatnio prezentował bardzo wysoki poziom w starciach z Valencją.
0
'Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.'
0
I jeszcze: Niech wygra lepszy.
0
co za knut...
0
Rozmowa na poziomie skończyła się godzinę/50 postów temu. W środę cieszmy się widowiskiem zamiast kłócić się tutaj z gimbusami.
0
karol_ziemba,
za to dla Ciebie specjalnie sprawdziłem Krajowy Rejestr Domen i co się okazuje? Domena seozonowcy.org.pl jest wolna. To Twoja szansa. LEĆ!!
0
karol_ziemba,
Skoro piszesz tutaj, a nie na PW to dotyczy to wszystkich czytających prawdopodobnie.
0
Tutaj system komentarzy jest stworzony bliżej forum, a tam ciężko cokolwiek przeczytać. Poza tym nie czytam tamtych komentarzy, bo wygląda to tak jak czasami pod newsami tutaj. Wszędzie jest pełno idiotów. I tam i tu.
1899BlaugranaANTYsREAL,
Mam nieco inne zdanie na ten temat.
karol_ziemba,
właśnie zastanawiam się poważnie czy Ty naprawdę kibicujesz Barcelonie.
Pozdrawiam
0
karol_ziemba,
wystarczy przeczytać tylko kila Twoich komentarzy, aby przyporządkować Cię do odpowiedniej grupy "kibiców".
0
1899BlaugranaANTYsREAL,
patrząc na Twój nick na tym portalu mam wrażenie, że masz problemy psychiczne albo chodzisz do gimnazjum. Mam także pewne wątpliwości co do Twojego nicku na rm.pl... Może uraziłeś czyjeś uczucia religijne? Internety żądzą się swoimi prawami i może admin zauważył to co ja.
0
matifcb1899,
spokojnie, ja mam na temat kibiców Barcelony zdanie takie, że to nie zależy od tego komu się kibicuje, a od tego jakim się jest człowiekiem. Mam wielu przyjaciół, kibiców Barcy, w rodzinie mam kibiców Barcy i bardzo ich lubię i szanuję to komu kibicują, poza tym szczerze to nie jara mnie obrażanie kogokolwiek, ale jak ktoś sam się o to prosi... Najważniejsze to podejść do takiego czegoś bez nerwów i z klasą.
0
To nie podlega dyskusji, że Real kupił Lopeza. Jest czymś głupim, aby w takiej drużynie jak Real stawiać na dwóch małolatów. Proste - gdyby był Dudek to nikt by golkipera nie szukał, ale jak widać przynajmniej dwóch bramkarzy na mecz trzeba mieć.
0
denis33,
Twój brak szacunku do innych widać poprzez np to, że wybiórczo piszesz nazwy własne wielką literą więc nie dziw się, że ktoś nie szanuje Ciebie.
0
FCB NA ZAWSZE!,
to, że będzie dobry mecz jest pewnym. To zawsze są dobre mecze, a co do ligi to mam skryte jakieś tam marzenia, ale wiadomo jak to jest, Barca może jeszcze przegra ze dwa mecze ewentualnie Gran Derbi jak się Real postara, ale strata dalej będzie duża. Forma pozostawia wiele do życzenia, a przynajmniej ta z początku sezonu. Teraz jest trochę lepiej i mam nadzieje na LM i CdR. Prawdę mówiąc to co ciekawe jeżeli Real przegra z ManU to będzie jedyna okazja w jakiej będę kibicował Barcelonie, bo strasznie nie lubię ManU.
0
ŁukaszNidzica,
jak przeczytasz mój komentarz ZE ZROZUMIENIEM to będziesz wiedział.
0
Akurat pocieszenie skierowałem do wszystkich piszących o tym, że Real nie ma bramkarza, bo prawda według mnie jest taka, że Diego Lopez ma umiejętności większe niż Pinto, a dla nich to już wygrany mecz przez Barce. Myślę, że bez względu na to jacy zawodnicy nie zagrają to Real wciąż ma dużą szanse i nic absolutnie nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Ławka Realu nie prezentuje się wcale gorzej od pierwszego składu. Komentarze typu: "Zmieciemy ich" wyzwoliły we mnie takie coś, że pozwoliłem sobie ich autorów sprowokować. Myślę, że normalni kibice to rozumieją i nie sądziłem, że przeczytam takie coś. Nie uraziłem nikogo z normalnych kibiców, tych prawdziwych, bo oni wiedzą o co biega.
0
Wiesz N2O,
jak napiszę coś na tej stronie co ma ręce i nogi, napiszę prawdę popartą faktami to przyjdą gimbusy i zatrą ślad po mojej obecności. Może poniekąd dlatego mnie nie widziałeś. A mam wiele do powiedzenia, tyle że jest tu pewna grupa ludzi, z którymi nie da się prowadzić inteligentnej dyskusji więc bawię się z nimi hejtując ich. Jeżeli ktoś chce normalnie porozmawiać to ja zawsze chętny - na poziomie i z kulturą.
0
Dokładnie.
0
N2O,
to, że mnie nie widziałeś to jeszcze nie znaczy, że to ja byłem "tylko zalogowany"...