0

Chyba nawet kwestia godzin xd

0

Komentarz usunięty

0

W Madrycie też będzie miał pierwszy skład, bo odejdzie Bale. A co do Isco to kibice Barcy mogą tylko płakać, że go nie kupił zarząd. No chyba, że wpłacicie 700 mln to jest Wasz :)

0

O Hazardzie to zapomnijcie. Real włączył się do walki o niego, a jak wiadomo Eden jest fanem Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?