Madridista4life
Dołączył/a: sierpień 2012
Radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozdrawiam wszystkich sympatyków Barcy ponieważ Wasza drużyna pokazała serce do walki w 2 połowie przez co trwałem w niej w niesamowitych nerwach. Jednak w 1 połowie byliśmy zespołem znacznie lepszym, ponieważ Wasz margines błędu był zbyt duży. Można powiedzieć, że pierwsze połowy obu starć w Madrycie i w Barcelonie były pod dyktando gospodarzy, którzy byli o klasę lub dwie lepsi od przeciwnika. Nigdy nie wiadomo jak potoczyłyby się losy SuperCopa gdyby nie błąd Valdesa, ale taki jest futbol - nieprzewidywalny i za to go kochamy. DO zobaczenia na następnym El Clasico, kiedy drużyny będą w optymalnej formie i mam nadzieje, że obejrzymy jeszcze lepsze widowisko z obu stron. ;)
Hala Madrid!