O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5018
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

cb- to oznacz "ciebie" :)

0

0

dużo *

0

Ibra w 100% może im zazdrościć

0

Ronaldo nie może zazdrościć im to raczej oni zazdroszczą jemu :D Ronaldo to siła , szybkość , precyzja , w 60% technika, i strzały z daleka . Co by tutaj durzo mówić Ronaldo góruje w każdym aspekcie do tego dochodzi kompletność bo strzela praktycznie wszystkim. Messi to tylko i wyłącznie technika w 100% i to jemu się się opłaca.

Zobacz wszystkie

0

Ibra w 100% może im zazdrościć

0

dużo *

0

petrol80 po pierwsze łajzo ta nagroda była przyznawana za sezon poprzedni po drugie przypomnij sobie sezonowcu mecz z athletico madryt, rayo ,osasuną, betisem oraz barceloną. W tych meczach Ronaldo rok temu strzelał najważniejsze gole po trzecie Valdes wyjmował piłkę z siatki aż 8 razy z rzędu po strzałach Ronaldo + 1 asysta a Casillas tylko 2 razy z rzędu po strzałach messiego + 1 asysta . Dziecko co tu duzo mówić Ronaldo w zeszłym sezonie był lepszy.

0

Szczerze mówiąc nie widzi mi się on w przyszłości. To jest dzieciak zapatrzony w kilkaset trikach i zwodów . Chodzi mi oto że gra z ogórami i że świat się nim podnieca , w szczególności jego trikami. Podejrzewam że on się spali i zmarnuje jak Robinho . Osobiście nie chciał bym go w realu a wy macie tyle wspaniałych piłkarzy np. Tello ( nie wiem jak się jego nazwisko misze :) ) którzy będą o wiele lepsi od niego . Pozdro!

0

Moim zdanie messi za ten mecz powinien dostać nie więcej niż 4,5. Osobiście oglądałem ten mecz i widziałem bezradnego messiego który przez 65 min prawie wgl było go , od czasu do czasu coś rozgrywał, a na dodatek nie skuteczny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?