0

@Suzu opłaca się. Teraz wychodzi nowa generacja to będą jakieś promocje, a nowej generacji nie opłaca się teraz kupować, bo będzie droga, mało gier, które też będą drogie ;)

1

@tbas nie chcę Neymara w Madrycie, ale bawi mnie takie pisanie. Barca w takim razie też niea szans, bo PSG chce kasę, a Barca jej nie ma. Gdyby tak było już dawno by go kupili ;)

0

@wierbafcb może jednak odkrył, bo z każdym nowym "infem 100%" na temat Neymara jest wielkie poruszenie ;)

0

@Kcprlxx Ta wypowiedź tym bardziej na to wskazuje. W kwestii Navasa wypowiedział się wprost, że zostaje, a tutaj: do 2 września może zdarzyć się wszystko. Dlatego niech już będzie fisiado Neymara w Barcelonie i spokój.

0

@BarcaInfo niedoborze, że Zizou tak powiedział. To może oznaczać, że jednak Real jest zainteresowany ściągnięciem Neymara.

1

@Striker to wiem, ale Samurai to chyba nazwa zespołu, w którym gra Johny Silverhand ;)

0

@JAACKK fisiado będzie o 14:00, bo Romero przedłużył czas ;)

0

@macio_944 nie brzmi jak Keanu Reeves. Dziwne.

0

@AmigoBlancos Perez może jest czasami dziwny ze swoimi decyzjami, ale nie posądzam go o bycie tak dużym głupkiem i wydanie tylu milionów na gościa, który zagra 5 meczów, a potem cały sezon będzie siedział w szpitalu z powodu kostki. Już jednego takiego mamy to wystarczy.

0

@michaleu szkoda

1

@Criss18Barca za chwilę jakiś dziennikarz przekaże, że Real wygrywa w walce o Neymara, bo Navas chce grać w PSG :D

0

@LODOMIR Cristiano jednak nie jest takim narcyzem skoro tak powiedział, bo mógłby kosztować raczej z 500 mln, a nie marne 300. Za około 300 to teraz Neymary, Mbappe i inni chodzą.

2

@Konradomoreno Romero wyjaśnił, a już jutro przekaże informację, że temat Neymara upadł. I tak do września byleby miał kliknięcia ;)

0

@Criss18Barca to nieźle nienawidzisz Realu jak życzysz nam tego gwiazdora :/

1

@tbas ależ to by była kompromitacja Pereza gdyby ściągnął do Madrytu tą rozwydrzoną gwiazdę... Myślę że to tylko płoty. Jutro będzie już bliżej Barcelony. W końcu media muszą czymś żywic ludzi.

0

@Fabik87 Real nawet nie jest zainteresowany Neymarem xd

0

@Nieznajomy no zwłaszcza, że ostatnio Jovic powiedział, że te plotki go śmieszą, a Zizou na niego bardzo liczy ;)

3

@kkbarca Hazard zaczął obserwować Ramosa na Instagramie-cyk transfer do Realu. Ojciec Neymara zaczął obserwować Ramosa na Instagramie... Chwila, czy Real wkracza po tego Neymara co trzeba ? Heh.

4

@AmigoBlancos powiem Ci że dobre to hehe :D

0

@AmigoBlancos w Polsat się nawet nie pchaj, bo się nie opłaca.

0

@mekston niby tylko 6 punktów, ale już ciężko będzie to Zmarzlikowi odrobić.

2

@ViscaBarca123 mam nadzieję, że za rok będzie grał w pierwszym składzie Realu Madryt.

0

Kroos ale brama....

1

Na rozgrzewce Vazquezinho. Crack.

0

@mekston szansa duża, ale Madsen i Emil też w formie

0

@Jacu327 słaby strasznie. Nie wiem dlaczego Militao nie gra.

0

@l0Messini Wejdzie pewnie pod koniec, albo w ogóle.

0

@Explode to przez pakt Zizou z diabłem ;)

0

@Kcprlxx Najlepszy piłkarz ligi ;)

0

@Jacu327 Bale najlepszy. Neymar niepotrzebny, bo Bale go zjada ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?