0

0

0

Taa może jeszcze byście prowadzili.

0

Ciekawe dlaczego Katalonski sport nie Wspomniał o rękach w pucharze króla w meczu z realem... Niech zgadne...bo jest z Barcelony ten brukowiec? Ok. Idąc dalej. Napisali o dotknięci ręka przez pepe, zgadzam sie w 100% ręka, karny dla getafe . . Ale dlaczego nie Napisali o pomylkach na niekorzyść realu jak powinien być karny na Ronaldo a jesli nie karny to w innej sytuacji czerwona kartka dla miguela Torresa a faul taktyczny na ozilu . Pisali, ze karny dla getafe zmieniłby oblicze meczu, możliwe ze tak, ale sytuacja z ozilem była wcześniej więc może getafe by nie miało nawet tej okazji skoro graloby w 10. Idąc dalej getafe nie oddało celnego strzału w meczu więc cieżko zdobywać punkty w taki sposob. Tak czy inaczej sędziowskie w Hiszpanii jest chyba najgorsze w Europie... Oby na euro w Polsce nie było sędziów z półwyspu iberyjskiego. Aha gdzie oni widzieli rękę u higuaina w valencii? Ludzie.... Pozdro

0

WiernyCules FCB,

z czym należytym szacunkiem dla Puyola, ale Ty sie skompromitowales Twoim komentarzem.

masakra. Kibice Barcyewnie sie wstydzą. Puyola zrobił to rewelacyjnie, ale ruletka będzie kojarzona zawsze z jednym piłkarzem.

pozdrów zimówki.

0

We wszystkim szukają motywacji...;)

0

I znowu to samo... Kibice Barcelony znowu piszą, ze Real narracji punktów...a co juz jest pewnie, ze Barcelona ich nie straci? Biorąc pod uwagę jak fantastycznie Barca gra na wyjazdach i biorąc pod uwagę ich terminarz wyjazdowy to raczej obie drużyny pogłębia punkty. Ludzie t.roche obiektywizmu.

0

DNA Barcy '!!!!!!!!!

0

Czy zechce wrócić do klubu w którym się wychował?

hahah znowu DNA Barcelony?? Zalosne. Wychowala, wyszkolila go Valencia. To w niej wyplynal na szerokie wody. Bez przesady. Przejdzie do Barcelony i znowu wszyscy beda pisac jakiego to Barca ma super WYCHOWANKA.

0

0

do Fergusona to brakuje mu taktu.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?