O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 0

Komentarze

0

szychablaugrana

Smieszny to jestes ty tak twierdzac i nie umiejac tego w jakikolwiek sposob udowodnic.

Poza tym: Po ostatnim gwizdku środowego meczu zawodnicy Interu Mediolan świętowali na Camp Nou awans do finału Ligi Mistrzów. Katalończycy poprosili jednak tryumfatorów o opuszczenie boiska - poprosili w sposób bardzo wyszukany. Włączono zraszacze murawy.

'Mes Que Un Club'_/

0

ungalabugala

Niech sie rzucaja. Ja nie mam zamiaru nikogo prowokowac. Tylko pokazuje fakty. Bo Real nie znizyl sie w ostatnim czasie do tego zeby grupka kibicow robila syf pod hotelem rywali lub nie dawala spac. To jest 'zalosc' bo wybryk takiej grupy ludzi pokazuje jacy sa kibice Barcy bo ich reprezentuja.

0

azulgrana93

Gdzie dzieciaku gadal CR, ze Lyon przegra 5:0. Poza tym mowil, ze Real pojedzie Barce? Hahahaha. Smieszny jestes.

- Real Madryt jest wystarczająco dobrym zespołem, by potrafić zwyciężyć w rewanżu różnicą dwóch, trzech goli - zapewnia fanów Królewskich" Cristiano Ronaldo. - Przeciwnik nie pozostawia nam wyboru, teraz musimy go zdeklasować - utrzymuje dalej Portugalczyk.

Gdzie tu mowa o 5:0?

Nie jesteśmy jednak zmartwieni tym wynikiem. Porażki są częścią futbolu i zdajemy sobie sprawę, że gra w europejskich pucharach poza domem jest zawsze wyzwaniem - podkreśla skrzydłowy Realu.

Oj koles. Zalosny jestes.

0

ungalabugala

Nie banda dzikusow. Tylko to jest zalosne zachowanie bo nie umieja przegrac z jajami.

Jose Mourinho zdradził kulisy pobytu w stolicy Katalonii. Ekipa Interu została zakwaterowana w hotelu Don Juan Carlos I. W nocy z wtorku na środę Mourinho i piłkarze nie mogli zasnąć. Wszystko przez ok. 50-osobową grupę, która głośno śpiewała, krzyczała i skutecznie zakłócała ciszę nocną.

- Do czwartej rano nie mogliśmy usnąć. Wszystko przez ludzi, którzy zgromadzili się pod hotelem. O 23 zadzwoniliśmy na policję, przyjechała o 3:30 rano.

Mourinho zdradził również, że dzień przed meczem Samuel Eto'o został przesłuchany przez policję. - Możecie to sobie wyobrazić? Dzień przed meczem, jesteśmy w hotelu, a policja przyjeżdża zabrać piłkarza (Samuela Eto'o - przyp. red.), ponieważ ten nie płacił podatków - słowa trenera cytuje "Daily Mail".

- Barcelona grała nie fair, również poza boiskiem - powiedział Mourinho

Macie swoje 'Mes Que Un Club'. Jak to Mou powiedzial: Jak się mówi oszukiwać po katalońsku?.

0

szychablaugrana

Liczy sie to co tu i teraz. Gdybym mial wypominac niektore rzeczy to Barca w porownaniu do Realu bylaby malym klubikiem.

Zobacz wszystkie

0

ostrzeżenie

ogłady kolego, bo się pożegnamy

0

TAK TAK. ZGANIAJCIE NA PODROZ AUTOKAREM;]

0

BAN

0

szychablaugrana

Liczy sie to co tu i teraz. Gdybym mial wypominac niektore rzeczy to Barca w porownaniu do Realu bylaby malym klubikiem.

0

Tojero18

Brak oznak kultury na stronie Realu ukazuje się w tym, że cześć kibiców Barcy(ci bardziej debilni) w idiotyczny sposób prowokuje kibiców Realu więc skończ wypisywać smuty oke?

Co do tematu. Uważam, że Casillas ma większe umiejętności od VV. A to, że VV ma trofeum Zamory to jest w większym stopniu zasługa za******ej obrony Barcelony. Dzieki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?