0

"po co się tak pocisz?" Ale o co Ci w tym momencie chodzi? Ja tylko udzieliłem swojej opinii w tej sprawie, myślę że nie zaślepionej jakimś fanatyzmem itd. Obraziłem twój klub czy Messiego? Nie, wyrażam się o nich z szacunkiem.

0

Cieszy mnie, jako kibica Realu, widok tych kibiców Barcelony którzy potrafią na sprawę spojrzec obiektywnie. Były lata kiedy Messi faktycznie deklasował konkurencję jeśli chodzi o ZP ( w 2010 roku uważam że to Sneijder powinien otrzymac, i to bezapelacyjnie). Jednak w tym roku wydaje się nie byc sobą, zdarzają się przebłyski geniuszu ale to zdecydowanie nie to samo co w poprzednich latach. Zwycięzcy szukałbym w osobie Cristiano lub Francka. Ronaldo jest w gazie od początku roku. W tym sezonie jest w formie kosmicznej (naliczyłem 26 bramek w ostatnich 15 meczach). Niestety, na niekorzyśc przemawia brak trofeów. Z kolei Ribery wygrał wszystko co mógł i to jest niewątpliwie ogromny argument przemawiający za nim. Ale czy daje swojej drużynie tyle co Ronaldo, Ibra czy Messi w formie? Czy jest jedynie elementem kapitalnego zespołu? I słowa mówiące o tym, że Ronaldo w jakikolwiek sposób wywiera presję są dla mnie bzdurą- w każdym wywiadzie się od tego odcina, mówi że skupia się tylko na sprawach boiskowych. Jeżeli szukacie osoby, która domaga się ZP w tym roku to poczytajcie wywiady z Riberym na ten temat ;)
No a te słowa Rosella pozostawiam bez komentarza :D
Pozdro dla prawdziwych kibiców.

0

Ban!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?