O sobie
- Zainteresowania Piłka nożna, muzyka, dziennikarstwo, pisanie opowiadań.
- Ulubiony zawodnik Casillas, Ronaldo, Ozil, Xabi Alonso, Aleksandar Tonev
- Ulubione zespoły Real Madryt i Lech Poznań.
- Barcelonie kibicuję od Nie kibicuję im, jestem "biała" ;-))
Statystyki
- Dni w serwisie 5213
- Liczba komentarzy 58
- Polecenia 0
Komentarze
0
mat2000
Aha, więc uważasz, że posadzenie na ławkę Lópeza i skład dla Casillasa jest szacunkiem również dla Diego? Mniemam, że wiem więcej o tym "moim Realu" niż ty także nie wypowiadaj się na ten temat, bo gdybyś wiedział wszystko, łącznie z kuluarowymi pogłoskami prosto z Hiszpanii, to byś zwarł usteczka.
0
Przyznam, że ten gest był wspaniały, oglądając wczorajszą ceremonię wzruszyłam się kiedy to ujrzałam, mimo, że nie jestem fanką Barcelony.
0
Nano10
Mam gratulować w myślach? To był po prostu miły gest, nie rozumiem takich ludzi jak ty. Nikt mi nie zabroni tu pisać, to jest strona o Barcelonie, a nie dla kibiców Barcelony, udzielać się może każdy. Nie obrażam Barcy więc nie wiem co do mnie masz. Uważam, że tak dyskusja do niczego nie prowadzi więc ją kończę, bo po co tracić czas. Pozdrawiam prawdziwych Cules.
0
Nano10
Bo jestem normalnym kibicem, którzy nie ocieka chorą nienawiścią do rywala, interesuję się całą ligą hiszpańską, mam konta na stronach poświęconych Realowi, Barcelonie, Valencii, Atletico... Jak coś ci się nie podoba to daj mi minusa, mało mnie to obchodzi. Rozumiem, gdybym się śmiała z Barcy czy coś, ale ja wam gratuluję mistrzostwa. Nie wiem z czym masz problem człowieku.
0
Jestem fanką Realu i ze swojej strony chciałabym wam, kibicom, a także całej FC Barcelonie pogratulować w pełni zasłużonego tytułu Mistrza Hiszpanii. Gratulacje! :)
0
Josiu
Masz złe statystyki, owszem Barca we wszystkich meczach ma więcej zwycięstw, ale jest to inna statystyka. Poza tym nie wiem po co jarać się wynikami meczów towarzyskich, bo tylko w tych oficjalnych gra się o stawkę, a w sparingach próbuje się różne warianty, składy itp... I nie mówię tego tylko ze względu na to, że wolę Real, bo gdyby Madrytczycy mieli więcej wszystkich zwycięstw, ale Barca górowałaby nad nami w meczach oficjalnych to nie byłabym dumna z takiej statystyki.
0
Kaka utalentowany? Ludzie! Wy na prawdę nie macie pojęcia co się dzieje po białej stronie. Kaka to już staruszek, który na 50 meczów, 10 zagra dobrze, a 40 słabo. Są trzy warianty, w których Kaka jest niepotrzebny:
a) Po prostu - Di Maria, Ozil, Ronaldo - Bezema/Hiuguain -> linia ataku once de gala
b) gra dwójką napastników, wtedy na ławkę Ozil/Di Maria a Benzema wędruje na skrzydła bądź mediapunta.
c) trivote gdzie w środku grają Xabi Lass i Khedira, a w linii ataku Di Maria, Ronaldo i Benzema/Higuain.
Kaka na prawdę nie jest potrzebny... Utalentowany to on był. Teraz to nie jest ta sama osoba co w Milanie. I proszę nie minusować mnie ze względu na klub. Pozdrawiam.
0
Trzymaj się Tito, wracaj do zdrowia, jesteś wielkim trenerem i wielkim człowiekiem. Całe madridismo trzyma za ciebie kciuki. Wygrasz ten mecz. Animo Tito!
0
Oczywiście od razu dostałam minusa :)) To tak jakbym powiedziała, że szkoda mi Pinto, bo siedzi na ławce, a wy dobrze wiecie, że on jest niepotrzebny w pierwszym składzie. Kaka to dobry zmiennik, ale nic poza tym.
0
Liczy się tylko to żeby nie zdobyli Ligi Mistrzów. Resztę niech se wezmą.
iHala Madrid!