Madrista16
Dołączył/a: kwiecień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiscie w mojej wypowidzi nizej w ostatnim zdaniu chodzi o fanow barcy .Przepraszam za blad ;p
0
Widze ze tu wieksza obiektywnosc niz na forum realu.Bo tam jak wejdzie fan barcy to nic mu nie mozna zarzucic i z reguly to dla nich barca zqawsze jest lepsza i ma wiecej sytulacij.A tu jak widze po komentarze odnosza sie do tego co bylo w meczu a nie do nienawisci do realu.I tak powinno byc.Bo jest fanem realu ale jako tako szanuje Barcelone i potrafie byc obiektywny w stosunku do niej.Wczoraj jak zwykle wiecej byla przy pilce ale czy to pomoglo jej wygrac? nie .i jesli patrzymy na posiadanie pilki jako mecz to zawsze barcelona bedzie lepsza.Ale mysle ze jakos konstulowanie akcij to zespoly gralyv na tym samym poziomie tyle ze real gral szybko i dlatego szybko tracil pilke.A barcelona powoli i pilki nie tracila.
HALA MADRID
Pewnie wielu z was napisze po co tu wbijlem skoro jestem fasnem realu.Ale chcialem tylko zobaczyc czy fani realu to tylko tacy ktorzy wypoowiadaja sie na forum realu czy tez ludzie madrzy i obiektywni ,nie ulegajacy prowokacij dzieci.